Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

by malina
27 września 2012 in Moda i uroda by redakcja

Szwedzka moda na WFW

Podczas jesiennej edycji Warsaw Fashion Weekend, która odbędzie się już 5-6 października będzie okazja do zobaczenia z bliska triumfującej na świecie mody szwedzkiej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Swedish Fashion Miracle to właśnie hasło tej edycji, oznaczające ogromną ekspansję marek szwedzkich na światowe rynki mody.

W Polsce dostępne są i powodzeniem cieszą się ubrania marki Filippa K, COS czy Acne, wejście na polski rynek szykuje Polarn O. Pyret. Światowe rynki podbija znana i w Polsce Dagmar, Tiger of Sweden, J. Lindeberg, a także Camilla Norrback, Ida Sjöstedt i Julian Red czy młodzieżowe Monki. Nazwiska i nazwy marek można by mnożyć.

Podczas Warsaw Fashion Weekend będzie okazja do zapoznania się z niektórymi z nich. Swoje pokazy zapowiedziały takie marki i projektanci, jak FILIPPA K utożsamiana ze stylem, prostotą, doskonałą formą; EWA I WALLA, czyli bajkowe zestawienia, połączenie tradycyjnego życia na szwedzkiej farmie, Haute Couture i stylu romantycznego; Sexy by Sweden – wygodne ubrania dobrej jakości dla młodych kobiet; L’HOMME ROUGE ubrania i dodatki o klasycznym designie oraz wysokiej jakości; Stenströms marka, która  stała się jedną z najbardziej znanych i szanowanych marek w Szwecji, przez lata marka ta dostarczała ubrania rodzinie królewskiej; SVENSK – marka wysokiej jakości ubrań organicznych i ekologicznych  recyklingująca stare ubrania; Dry Lake & Sugarfree Shoes proponująca ubrania dla odważnych kobiet; Sofiifi charakteryzująca się ekskluzywną, ponadczasowa jakością; Vintage by Fé- marka adresowana do kobiet w każdym wieku, ładne, oryginalne rzeczy z nutką vintage, wykonane z naturalnych surowców; NIC & MEL – męski odpowiednik Vintage by Fé, akcesoria dla chłopców i mężczyzn; Oscar Jacobson – moda męska, ubrania golfowe, stylowe ubrania dla mężczyzn w każdym wieku; Mes Dames – kobiecość, zmysłowość, elegancja, brania dla kobiet z charakterem; BY MALINA – przede wszystkim sukienki z odważnymi, kolorowymi, romantycznymi nadrukami.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI