Talaria ladies spa. Wyjątkowe miejsce dla kobiety!Talaria ladies spa to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet !

Zapraszamy do Talaria Ladies SPA, wyjątkowego miejsca dla kobiet. Wyjątkowego, bo kobiety są wyjątkowe, ze swoimi potrzebami zależnymi od czasu… i miejsca w którym się znajdują oraz ludzi i emocji, które je otaczają.

Talaria Ladies SPA to coś więcej niż Hotel & SPA. To miejsce stworzone z myślą o kobietach. Tu Wy, Kobiety, poczujecie się wyjątkowo w każdym calu – niezależnie, czy …

  • chcecie się ukryć przed światem czy zabłyszczeć,
  • aktywnie spędzić czas, poradzić się specjalisty, czy też po prostu poleniuchować i dokończyć jedną z tych, wyczekiwanych książek,
  • może potrzebujecie chwili wytchnienia od obowiązków lub szukacie miejsca na organizację spotkania biznesowego czy konferencję dla innych kobiet?
  • chcecie zadbać o kondycję i urodę, nauczyć się czegoś nowego lub zwyczajnie poplotkować z przyjaciółkami?
  • a może tylko porozmyślać leżąc na trawie, zmęczyć się na siłowni, zrelaksować na masażu, odżywić skórę czy zlikwidować kilka zmarszczek?

Niezależnie od tego, czy chcecie poczuć znów smak domowego soku z malin, czy delektować się Dom Perignon – w Talaria Ladies SPA to Wy, KOBIETY, jesteście zawsze dla nas najważniejsze i Wasze lepsze samopoczucie stawiamy na pierwszym miejscu !

Talaria Ladies SPA to 34 komfortowe pokoje w Pałacu i Pawilonie Parkowym o niepowtarzalnym wystroju, dwie restauracje, wyjątkowa strefa wellness & strefa SPA, fitness, herbaciarnia, oranżeria, lobby &cocktail bar, biblioteka oraz rozległy teren zieleni parkowej ze stawami (25 ha).

Więcej informacji: www.talaria.pl