Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Targi ślubne Wedding na stadionie narodowym

20 listopada 2015 in Moda i uroda by redakcja
28 i 29 listopada 2015 Stadion PGE Narodowy stanie się miejscem pełnym inspiracji dla par przygotowujących się do ślubu i wesela. Organizowane w tych dniach przez magazyn „Wedding” targi ślubne to okazja, aby znaleźć ciekawe pomysły i rozwiązania, które przydadzą się podczas planowania jednego z najważniejszych dni w życiu.

Ślub marzeń ma wiele znaczeń: jedni preferują precyzyjnie zaplanowane tradycyjne przyjęcie, inni spontaniczną szampańską zabawę. Jednak wszyscy, którzy samodzielnie borykają się z organizacją wesela potrzebują inspiracji i wsparcia. Tym, którzy oczekują nieszablonowych pomysłów spodoba się hasło, które przyświeca tegorocznej edycji: „Zero nudy i banału – 100% elegancji i profesjonalizmu”. Uczestnicy otrzymają cenne porady od najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach – wedding plannerów, florystów, mistrzów jubilerskich, skorzystają bezpłatnie  z usług topowych wizażystów i fryzjerów.         

Odwiedzających przywitają przestronne wnętrza (4000 m2 powierzchni wystawienniczej), na których zaprezentuje się stu pięćdziesięciu wystawców. Organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje w tym: pokazy mody ślubnej najlepszych marek, konkursy z nagrodami, upominki i niespodzianki – jedną z nich będzie pokaz malowania piaskiem w wykonaniu Tatiany Galitsyny i jej zespołu.

Na fanów mody i poszukujących pomysłów na stylizacje czekają pokazy, które poprowadzi Rafał Maślak – Mister Polski 2014. Oprócz prezentacji sukien, będzie można znaleźć propozycje dla druhen i gości weselnych. Nie zabraknie także mody męskiej. Kulminacją i głównym punktem targowych pokazów będzie premierowy i jedyny w Polsce pokaz kolekcji ślubnej znanego duetu projektantów Paprocki & Brzozowski.

Oprócz świetnej zabawy i możliwość do zdobycia informacji i cennych wskazówek Targi Ślubne Wedding to też okazja do dobrych uczynków. Przyszli nowożeńcy mogą przyczynić się do ratowania życia dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji. Podczas wydarzenia UNICEF będzie promował akcję charytatywną „Prezenty bez pudła” – formę darowizny, za którą kupowane są wybrane produkty i dostarczane do miejsc, gdzie UNICEF prowadzi akcje pomocowe. Wystarczy poprosić gości, żeby zamiast kwiatów czy wina ofiarowali „Prezenty bez pudła” , a dzień ślubu może stać się najszczęśliwszy nie tylko dla pary młodej, ale także dla setek obdarowanych dzieciaków.

Targi Ślubne Wedding odbędą się 28 i 29 listopada 2015 na warszawskim Stadionie PGE Narodowym. Organizatorem wydarzenia jest wydawca prestiżowego magazynu o tematyce ślubnej „Wedding”.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI