Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Targi Ślubne Wedding, fot. LemonPhoto..
20 listopada 2015 in Moda i uroda by redakcja

Targi ślubne Wedding na stadionie narodowym

28 i 29 listopada 2015 Stadion PGE Narodowy stanie się miejscem pełnym inspiracji dla par przygotowujących się do ślubu i wesela. Organizowane w tych dniach przez magazyn „Wedding” targi ślubne to okazja, aby znaleźć ciekawe pomysły i rozwiązania, które przydadzą się podczas planowania jednego z najważniejszych dni w życiu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Ślub marzeń ma wiele znaczeń: jedni preferują precyzyjnie zaplanowane tradycyjne przyjęcie, inni spontaniczną szampańską zabawę. Jednak wszyscy, którzy samodzielnie borykają się z organizacją wesela potrzebują inspiracji i wsparcia. Tym, którzy oczekują nieszablonowych pomysłów spodoba się hasło, które przyświeca tegorocznej edycji: „Zero nudy i banału – 100% elegancji i profesjonalizmu”. Uczestnicy otrzymają cenne porady od najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach – wedding plannerów, florystów, mistrzów jubilerskich, skorzystają bezpłatnie  z usług topowych wizażystów i fryzjerów.         

Odwiedzających przywitają przestronne wnętrza (4000 m2 powierzchni wystawienniczej), na których zaprezentuje się stu pięćdziesięciu wystawców. Organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje w tym: pokazy mody ślubnej najlepszych marek, konkursy z nagrodami, upominki i niespodzianki – jedną z nich będzie pokaz malowania piaskiem w wykonaniu Tatiany Galitsyny i jej zespołu.

Na fanów mody i poszukujących pomysłów na stylizacje czekają pokazy, które poprowadzi Rafał Maślak – Mister Polski 2014. Oprócz prezentacji sukien, będzie można znaleźć propozycje dla druhen i gości weselnych. Nie zabraknie także mody męskiej. Kulminacją i głównym punktem targowych pokazów będzie premierowy i jedyny w Polsce pokaz kolekcji ślubnej znanego duetu projektantów Paprocki & Brzozowski.

Oprócz świetnej zabawy i możliwość do zdobycia informacji i cennych wskazówek Targi Ślubne Wedding to też okazja do dobrych uczynków. Przyszli nowożeńcy mogą przyczynić się do ratowania życia dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji. Podczas wydarzenia UNICEF będzie promował akcję charytatywną „Prezenty bez pudła” – formę darowizny, za którą kupowane są wybrane produkty i dostarczane do miejsc, gdzie UNICEF prowadzi akcje pomocowe. Wystarczy poprosić gości, żeby zamiast kwiatów czy wina ofiarowali „Prezenty bez pudła” , a dzień ślubu może stać się najszczęśliwszy nie tylko dla pary młodej, ale także dla setek obdarowanych dzieciaków.

Targi Ślubne Wedding odbędą się 28 i 29 listopada 2015 na warszawskim Stadionie PGE Narodowym. Organizatorem wydarzenia jest wydawca prestiżowego magazynu o tematyce ślubnej „Wedding”.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI