Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

gaga
9 października 2015 in Moda i uroda by redakcja

Targi Ślubne Wedding Show Powiedzmy Tak

24 i 25 października w Hotelu Mariott odbędzie się druga edycja targów ślubnych Wedding Show PowiedzmyTak. Motywem przewodnim wydarzenia jest idea „Do It Yourself”. W poszukiwaniu pomysłów i inspiracji pomogą liczne panele eksperckie, warsztaty i pokazy mody.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Organizacja ślubu i wesela to ciągłe poszukiwania pomysłów i podejmowanie decyzji, dlatego targi ślubne to nie tylko ciekawe wydarzenie, ale przede wszystkim ogromna pomoc dla par przygotowujących się do ślubu. Wedding Show PowiedzmyTak to wydarzenie zorganizowane, aby zainspirować przyszłych małżonków. 24 i 25 października w Hotelu Mariott na odwiedzających czekać będzie szeroka gama atrakcji, wyjątkowi wystawcy i specjaliści z branży.

Jedną z organizatorek wydarzenia jest znana prezenterka telewizyjna i ekspertka ślubna Agnieszka Popielewicz, drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz oraz Agnieszka Winnicka. Kobiety rzuciły pracę w korporacji i od lat zajmują się profesjonalną oprawą ślubów. “Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wraz z duetem Rock&Flowers długo myślałyśmy nad tym, jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach – stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych” – mówi Agnieszka Popielewicz.

W tym roku targom przyświeca idea „Do It Yourself”, dlatego program pełen jest warsztatów i spotkań z ekspertami. Zainteresowani dowiedzą się jak samodzielnie wykonywać zaproszenia, biżuterię oraz dekoracje z kwiatów, nie zabraknie inspiracji kulinarnych i cukierniczych. Dzięki firmie „Perfect Day”, która zajmuje się organizacją ślubów goście dowiedzą się jak zaplanować ślub i rozdysponować budżet. Stylistka Karolina Trembacz i wizażystka Marta Gąska udzielą wskazówek, które pomogą pannom młodym wyglądać idealnie w tym wyjątkowym dniu. Organizatorki targów nie zapomniały również o mężczyznach. W specjalnie przygotowanej strefie dla Panów swoje usługi zaprezentuje stylista i golibroda.

Ciekawym punktem mogą być panele dyskusyjne dotyczące m.in. ślubów plenerowych i celebryckich oraz pokazy mody ślubnej. Viola Piekut jedna z najbardziej znanych polskich projektantek zaprezentuje kolekcję sukien ślubnych, na jej pokazach na wybiegu oprócz modelek prezentują się gwiazdy, więc i tym razem na scenie powinny pojawić się znajome twarze.
Na dwa dni, 24 i 25 października, hotel Mariott stanie się skarbnicą wiedzy i pomysłów ślubnych. Oprócz zapoznania się z licznymi ofertami, można będzie dotknąć poszczególnych produktów, przymierzyć ubrania i porozmawiać o pomysłach.

Targi Ślubne Wedding Show PowiedzmyTak
Hotel Mariott
24 – 25 października 2015
Ceny biletów:
jednodniowy – 25 zł
dwudniowy – 30 zł


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI