Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Terry Richardson dla Valentino

redakcja
TERRY-VALENTINO-1
14 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja
Terry Richardson to jeden z najważniejszych, ale też najbardziej kontrowersyjnych współczesnych fotografów mody. Jego zdjęcia niemalże zawsze budzą niezwykle skrajne emocje. Tym razem Terry wcielił się w rolę modela dla jesienno-zimowej kampanii Domu Mody Valentino.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

A dokładniej rzecz ujmując: w jesienno – zimowej kampanii akcesoriów Valentino, możemy podziwiać wytatuowane przedramiona Terriego Richardson. Cały projekt składa się z 4 zdjęć, na których zostały zaprezentowane czerwona kopertówka, czarna torba oraz szpilki, także w kolorach czerwonym i czarnym.

Kolekcja akcesoriów autorstwa Pierpaola Piccioli i Marii Grazii Chiuri dla Valentino łączy w sobie klasyczną elegancję, z której słynęły projekty włoskiego mistrza krawiectwa, z rockową drapieżnością i kobiecą zmysłowością. Te luksusowe przedmioty pożądania wykonane zostały z najwyższej jakości skóry i ozdobione są ćwiekami.

Kampania sama budzi ogromne emocje – nie tylko z powodu udziału w niej samego Terriego Richarsona, ale też z powodu niezwykłej wręcz prostoty przedstawienia: Oto on, fotograf pokazuje nam owoce wielkiego krawiectwa.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI