Top 5 bronzerów do twarzy i ciała

Skóra śniada, muśnięta słońcem wygląda lepiej niż ta jasna, nieopalona. I choć to stwierdzenie niekoniecznie jest prawdziwe, w tym sezonie wiosna-lato wraca moda na złotą, zdrową opaleniznę. Cóż, by ją mieć trzeba albo pieczołowicie smarować się kremami z filtrem i wylegiwać na plaży, smarować samoopalaczami, albo siegnąć po bronzer. Dziś mowa o tych ostatnich!
Bronzer – w moim odczuciu kosmetyk absolutnie niezbędny. Tak jak róż sprawia, że nawet zmęczona twarz odzyskuje świeżość. Odmładza, modeluje i dodaje blasku, i to nie tylko w przenośni. Bronzer, czyli opalenizna w pudrze, sprawdza się na twarzy, dekolcie a nawet na ramionach i nogach. Ja najbardziej lubię te, które zawierają drobinki złota – ładnie połyskują i nadają efekt naturalnej opalenizny. Ponieważ bronzery od kilku dobrych lat są prawdziwym hitem kosmetycznym, przedstawiamy wam 5 produktów, które warto mieć w kosmetyczce.

reklama

Bourjois Poudre Bronzante

Bronzer Bourjois zachwyci nie tylko fanki opalenizny i makijażu, lecz także wielbicielki czekolady. Poudre Bronzante to bronzer w formie pudru prasowanego, zachowanego w formie tabliczki czekolady. Kosmetyk zachwyci subtelnym odcieniem i efektem, który pozwoli uniknąć nam smug czy plam.

delice_de_poudreSprawdź już dziś najlepszą cenę!

Lancome Star Bronzer

Produkt luksusowy. Zachwyci nie tylko swoim odcieniem, lecz także subtelnym różanym zapachem. Wart swojej ceny, gdyż jest nie tylko trwały, ale również wydajny. Ponadto zachwyci estetyką, wszystkie Panie, które tak jak ja są wrażliwe na detale (wytłoczone róże na pudrze – coś pięknego!)

Lancome Star Bronzer Daria

Sprawdź już dziś najlepszą cenę!