Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123RF.com
123RF.com
3 listopada 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Torebki z metką i z duszą

Damska torebka, to temat rzeka. Każda z nas ma jakąś wymarzoną: moim ideałem jest torebka o wielkości kopertówki, ale o pojemności torby podróżnej, oryginalna, ale pasująca do wszystkiego… Oczywiście dobrze gdyby była to torebka Fendi lub Chanel… Ale na razie te modele pozostają w sferze marzeń. Jednak od jakiegoś czasu luksusowe torebki można wynająć (sic).

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Na stronie www.rent-a-bag.pl można wypożyczyć (lub ewentualnie kupić) torebki Chanel ( w tym kultowy model Chanel 2.55), Louis Vuitton, Prada, Chloe i wiele innych. Weekend z markową torebką kosztuje od 99zł,a cały tydzień od 199zł. Wypożyczalnia gwarantuje oryginalność produktu i daje przyjemność posmakowania prawdziwego luksusu. To naprawdę super pomysł!

A jeśli wolisz torebki „z duszą” (a nie tylko z metką), to najlepiej zajrzyj na stronę www.vintaegenewyork.pl tu odnajdziesz oryginalne torebki z lat 40 i 50tych  ubiegłego stulecia. Wszystkie pochodzą z Nowego Jorku, wszystkie są w świetnym stanie (ich ewentualne drobne usterki są opisane) i są w pojedynczych egzemplarzach. To prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Torebki mają nazwy, które odnoszą się bezpośrednio do Nowego Jorku: 110th street, 13th street, 10th street (to moje ulubione modele), itd. Ceny (oczywiście w zależności od modelu zaczynają się od ok.400zł). Jeśli więc  nie masz torebki po babci, to taka torebka może stać się skarbem w twojej rodzinie, który przekażesz w przyszłości swojej córce (na pewno ci podziękuje).

Warto pamiętać, że tak jak można inwestować w sztukę, tak zakup oryginalnej torebki może być świetną lokatą (dziś kultowe modele np. Chanel są licytowane i sprzedawane za wysokie kwoty).


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI