Total look w jednym kolorze

Dzisiaj prezentujemy najmodniejsze tendencje kolorystyczne jesieni i zimy 2015/2016 w formie total look, czyli jednokolorowego zestawu z dodatkami w zbliżonej palecie barw.


Nikogo chyba nie dziwi, że czerń jest modna także w tym sezonie, a w wersji total look pojawiła się w kolekcji prawie każdego projektanta. W tym sezonie jednak, poza monochromatycznymi zestawieniami, możemy też ubrać się w ulubiony kolor od stóp aż po głowę. Metodą na udaną stylizacje będzie albo ubranie się całkowicie korzystając z jednego odcienia ulubionego koloru, albo przełamać ulubioną barwę innym odcieniem, na przykład w ciemniejszym, bardziej nasyconym odcieniu.

 

Niebieski – propozycja dla chłodnych typów urody, którą przygotowaliśmy z błękitnego, pudełkowego płaszczyka od Femestege i granatowych dodatków.

Biel została z nami po sezonie wiosenno-letnim, ale zimą nosimy ją w wersji grubo tkanych swetrów i szali w odcieniu kości słoniowej.

Różowy, a właściwe pudrowy róż i kolor ametystowy pojawił się u Versace, my zaś udowadniamy, że cukierkowy look od stóp do głów, wcale nie musi być przesłodzony!

Szarość – zdawałoby się królowa polskich ulic, powraca i w tym sezonie. Od grafitowej, przez melanżową aż na srebrnej kończąc, szarość potrafi być sexy!