Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

TOY-TOY

Toy Watch-zegarek jak zabawka

O tym, ze dodatki są po to w modzie, by się nimi bawić wiemy od dawna. Teraz do zabawy zapraszają nas Toy Watch.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Toy Watch, to niezwykle luksusowe  zegarki.  Ta włoska marka podbiła międzynarodowy rynek dzięki swojej nowatorskiej kolekcji, a dziś ich butiki znajdują się na najbardziej prestiżowych handlowych ulicach świata: via Montenapoleone w Mediolanie, via del Babuino w Rzymie, Regent Street w Londynie, rue Saint Honoré w Paryżu, Harbour City w Hong Kongu i Madison Avenue w Nowym Jorku.

Toy Watch Kids

Od kilku dni butik Toy Watch jest dostępny również w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Wielbiciele mody pokochają biżuteryjne, ceramiczne zegarki wysadzane kryształkami czy metaliczną kolekcję Cuff, w której zachowany jest surowy połysk stali, architektoniczna kolor i nasycone, szlachetne kolory.

Ponadto Toy Watch to również linia wyjątkowych zegarków dla dzieci, które są nie tylko piękne, lecz również wzbudzą dziecięcą kreatywność. Toy Watch Kids, to zestaw pasków, kolorowych obręczy na tarczę, które można zmieniać w zależności od nastroju czy upodobań, oraz markerów za pomocą których można stworzyć zupełnie unikalne wzory na białych paskach.

Taki zegarkowy set, to prawdziwa gratka na dzień dziecka, dla wszystkich dziewczynek, które marzą o karierze projektantki mody!

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI