Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Triumf kobiecości u Natalii Jaroszewskiej

Natalia Jaroszewska, fot: Juergen Hammerschmid
Natalia Jaroszewska, fot: Juergen Hammerschmid
2 marca 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
We wtorek odbył się jubileuszowy pokaz Natalii Jaroszewskiej. Projektantka uczciła w ten sposób dziesięciolecie swojej pracy.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Kolekcja nie zawiodła wiernych fanek twórczości Natalii. Projekty są zmysłowe i kobiece. Znajdziemy tu białe i beżowe drapowane sukienki, ale też delikatne skóry (spodnie, marynarki, a także sukienki ze skórzanymi wstawkami). Ważny jest motyw orchidei- obecny na kilku sukienkach..

Od dziesięciu lat projektuje kreacje dla gwiazd, suknie ślubne. Uważam też, że w jej żoliborskim atelier można znaleźć jedne z najpiękniejszych sukien ślubnych. Polecam wszystkim pannom młodym:). Jej styl ewoluował, ale pozostaje rozpoznawalny. Charakterystyczny dla projektantki. Nadal gdy myślę „kobieca sukienka”, to przed oczami mam jakiś o projekt Natalii.

Podoba mi się bardzo jej ostatnia kolekcja wiosna/lato 2012. Znajdziemy w niej oczywiście obowiązujące trendy: printy, frędzle, długie niebieskie oceaniczne suknie, biel. To już nie tylko suknie na wielkie wyjście, ale i sukienki codzienne.

Natomiast w jubileuszowej kolekcji znajdziemy też  bardzo nowoczesne spodnie.
Mnie urzekły szare, typu „dresowe”, ale ze skórzanymi wstawkami. To dla tych z nas , które wolą spodnie. Co ciekawe, do pokazu projektantka zaprosiła gwiazdy, min. Annę Czartoryska, Aleksandrę Kisio. One także prywatnie noszą stroje od Natalii. W ogóle Natalia jest jedną z ulubionych projektantek gwiazd, jak czytamy na jej stronie, ubiera  mnóstwo z nich. Np. Maję Ostaszewską, Sonię Bohosiewicz, Natalię Przybysz, Anne Cieślak, Agnieszkę Dygant. Ta lista jest oczywiście o wiele dłuższa.

Sekret sukcesu Natalii na pewno ma też związek z jej podejściem do klientek i w ogóle do kobiet. Obcowanie z nią w atelier jest naprawdę inspirujące.

Atelier Natalii Jaroszewskiej Warszawa Pl. Inwalidów 10 „La fabu” Poznań Stary Browar 32 www.jaroszewska.eu


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI