Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe - Clarena / Miss Kosmetyczek Magda Wadowska (w środku), I vice miss Dominika Jaruszewska-Stefańska (po lewej), II vice miss Halina Siwiec (po prawej)
Materiały prasowe - Clarena / Miss Kosmetyczek Magda Wadowska (w środku), I vice miss Dominika Jaruszewska-Stefańska (po lewej), II vice miss Halina Siwiec (po prawej)
20 stycznia 2011 in Moda i uroda by Promocja

Triumf piękna i profesjonalizmu

Cóż to był za wieczór! Zorganizowane przez Clarenę Wybory Miss Kosmetyczek stały się wielkim wydarzeniem na warszawskich salonach. Impreza przyciągnęła między innymi takie gwiazdy, jak: Dorota „Doda” Rabczewska, Justyna Steczkowska, Jolanta Fajkowska, Ewa Kasprzyk Grażyna Wolszczak, Marzena Rogalska, Monika Richardson. – Dbanie o urodę dotyczy każdego z nas, dlatego nie dziwi mnie takie zainteresowanie naszym wydarzeniem – mówi Patricia Popławska-Kostiuk, prezes firmy Clarena.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jednakże prawdziwymi gwiazdami tego wydarzenia były finalistki. Dla dwunastki kosmetyczek, które stanęły w szranki, wybory były ogromnym przeżyciem. Profesjonalna scena, nagłośnienie i oświetlenie, jury złożone z gwiazd, blask fleszy sprawiły, że kandydatki, choć trochę zestresowane, poczuły, że są bohaterkami wielkiego wydarzenia. Choć przecież większość z nich tego dnia zadebiutowała na scenie. Spisały się świetnie. – Było naprawdę miło patrzeć, jak rozkwitały podczas występu, wyglądały przepięknie i bardzo kobieco – dzieli się wrażeniami Elżbieta Barczyńska, która przygotowywała choreografię do wyborów.

Kandydatki zaprezentowały się jury i publiczności w trzech wyjściach: w sukniach koktajlowych Teresy Kopias, sukniach wieczorowych zaprojektowanych przez Violę Śpiechowicz, nie zabrakło też prezentacji w fartuszkach, w których panie na co dzień wykonują swój zawód. Jak to na prawdziwych wyborach – były także pytania do kandydatek. Finalistkom zadawała je Anna Maruszeczko, prawdziwa znawczyni kobiecych tajemnic. Po występnie Hani Stach wszystko było już jasne. Tomasz Kammel odczytał werdykt jury – nową Miss Kosmetyczek została Magda Wadowska z Łodzi. – Miss Kosmetyczek ujęła nas przede wszystkim swoimi osiągnięciami zawodowymi, inteligencją, urokiem osobistym oraz wspaniałą figurą – wymienia Patricia Popławska-Kostiuk, przewodnicząca jury. – Choć były to wybory miss, nie mogliśmy zapominać o tym, że na wynik takiego konkursu składa się wiele czynników nie tylko uroda.

I wicemiss została Dominika Jaruszewska-Stefańska z Kielc, a tytuł II wicemiss przypadł Halinie Siwiec z Tarnowa.

Po oficjalnym udekorowaniu trzech miss, radości i gratulacjom nie było końca. Na bankiecie zwyciężczynie jeszcze długo udzielały wywiadów i pozowały do zdjęć. Wygląda na to, że Wybory Miss Kosmetyczek na stałe wpiszą się w kalendarz imprez, na których trzeba być!


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI