Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Koralie
14 marca 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

TRIWA – zmierzy Ci czas!

Zegarki TRIWA zachwyciły mnie już w zeszłym sezonie swoją oryginalną i bardzo estetyczną kampanią. Teraz też się na nich nie zawiodłam.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jak podkreślają producenci marka TRIWA, powstała, by zrewolucjonizować świat zegarków. Każda kolekcja jest interpretowana przez projektantów, którzy na nową odczytują hasło przewodnie: „Dodaj kolor!” i nadają mu nowe znaczenie. W sezonie wiosna/lato 2012 z marka współpracuje para artystów  SupaKitch & Koralie.

SupaKitch & Koralie, projektanci Triwa / więcej zdjęć w galerii

To francuskie małżeństwo, które żyje w Nowym Jorku na Brooklynie. Inspiracją dla nich jest kultura Japonii, zarówno ta tradycyjna, jak i współczesna. Każde z nich dla marki TRIWA przygotowało po jednym, wyjątkowym zegarku w nowej kolekcji. To modele Supakitch NEVIL i Koralie Brasco Chrono.

Nowe propozycje to przede wszystkim żywe, soczyste kolory. W tym sezonie możesz także dowolnie personalizować swój zegarek TRIWA. Powiększyła się linia modeli z wymiennymi paskami. Także gama kolorystyczna samych pasków znacznie wrosła (są wśród nich dostępne wodoodporne z nylonu lub skórzane). Jak się dowiedziałam, marka oferuje na wiosnę/lato to nie tylko zegarki, ale i okulary przeciwsłoneczne, które są małymi designerskimi dziełami sztuki.

Kolekcja pojawi się w sprzedaży od początku marca.
W Warszawie: BIZUU BUTIQUE, LOVE&TRADE, MADE 4 HAND, W Poznaniu: MONO SQUARE, BIZUU BUTIQUE, WWW: ANSWEAR.COM


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI