Trwały kolor paznokci od zaraz!

Mówi się, że nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. Jednak perfekcyjny makijaż, wystrzałowe ciuchy to nie wszystko. Marzy Ci się look godny gwiazd ekranu? Zadbaj o paznokcie!
Dłonie są wizytówką kobiety. Tylko co z tego, jeśli rano poświęcasz mnóstwo czasu, by doprowadzić swoje paznokcie do ładu i składu, a wieczorem ta „piękna” wizytówka nadaje się już tylko do kosza. Nie oszukujmy się, nikt z nas nie jest w stanie trzymać dłoni z dala od mycia, sprzątania, gotowania i temu podobnych spraw, przy których często lakier po prostu odpryskuje. Wydaje Ci się, że wytrzymały manicure jest w stanie zrobić tylko kosmetyczka? Nic bardziej mylnego! Podpowiadamy, jak przy wykorzystaniu odpowiednich preparatów krok po kroku wyczarujesz na paznokciach trwały kolor.

reklama

Odtłuszczamy, gruntujemy

Brzmi trochę jak muratorskie wskazówki, jednak zamiast ścian bierzemy pod pędzel paznokcie. Aby lakier długo się trzymał, płytka paznokcia powinna być odpowiednio przygotowana. Nie wystarczy zmyć wcześniejszy kolor i nałożyć nowy. Jeśli chcemym by nasz manicure zdobił paznokcie na dłużej, trzeba w pierwszej kolejności sięgnąć po preparat odtłuszczający – wyjaśnia Magdalena Janusz, manicurzystka ze Studia Pielęgnacji Dłoni i Paznokci ORLY. Takim rozwiązaniem może być Primetime, który dzięki zawartości kwasku cytrynowego skutecznie wyrównuje poziom ph płytki paznokciowej, gwarantując optymalną przyczepność warstwy bazowej i lakieru. Preparat solidnie odtłuszcza i gruntuje, dlatego jest niezbędnym elementem przy wykonywaniu profesjonalnego manicure.