Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

CS1
22 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Urodziny conceptshop.pl zlimitowana serią koszulek SHE/S A RIOT

conceptshop.pl, multibandowa platforma z ubraniami i dodatkami od młodych polskich projektantów, świętuje pierwsze urodziny. Z tej okazji marka SHE/S A RIOT przygotowała dla serwisu limitowaną serię koszulek.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Aby uczcić swoje pierwsze urodziny, conceptshop.pl przygotował kilka niespodzianek. Główną z nich jest limitowana seria koszulek stworzona dla serwisu przez markę SHE/S A RIOT. Brand firmowany przez Ewelinę Kustrę to niepowtarzalne ubrania dla ludzi mających niebanalny styl. Projekty SHE/S A RIOT chętnie wybierają polskie i zagraniczne gwiazdy m.in. Anja Rubik. Koszulki dla conceptshop.pl charakteryzują się oryginalnym krojem, doskonałym wykończeniem, a błyskotliwy napis „Buy buy baby” sprawia, że są bardzo zadziorne.

T-shirt będzie dodawany jako prezent do wszystkich zakupów powyżej 250 zł zrobionych w conceptshop.pl we wtorek, 23 kwietnia. Oprócz tego klienci mogą liczyć na wiele zniżek na popularne marki.

Urodziny conceptshop.pl wspomagane są kampanią, która na początku kwietnia ruszyła w największych polskich magazynach modowych i lifestylowych.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI