Usta w roli głównej

Letni makijaż kojarzy się z lekkością i minimalizmem. Warto jednak, postawić na jeden mocniejszy akcent, który nie tylko podkreśli naturalne piękno, lecz także doda wyrazu. Najbardziej efektowny sposób uzyskamy podkreślając usta.
Naturalny makijaż, podkreślający zdrową cerę jest szczególnie pożądany, zwłaszcza gdy słupki rtęci osiągają temperatury wyższe niż 25 stopni. Warto wtedy zrezygnować z ciężkich podkładów, na rzecz kremów koloryzujących, bronzerów czy rozświetlaczy. Latem lubimy też rezygnować z wyrazistego makijażu oczu, stawiając podkreślone rzęsy.

reklama


Lato jednak, ma też to do siebie, że kolor jest wszechobecny. Lekki, wręcz akwarelowy makijaż oczu, podkreślone usta i promienna cera jest idealną propozycją na ciepłe letnie dni. Ta stylizacja, z podkreślonymi, w klasycznych odcieniach czerwieni ustami, jest tez znakiem rozpoznawczym kolekcji makijażu japońskiej marki SHISEIDO.

Pomadka Veiled Rouge od SHISEIDO, otula usta subtelnym woalem koloru. Zapewnia delikatny efekt naturalnie rozświetlonych kolorem ust. Unikalna formuła pomadki doskonale utrzymuje kolor. Veiled Rouge łączy w sobie komfort i subtelność noszenia z wyjątkową trwałością makijażu.

Zastosowanie unikalnej technologii SHISEIDO umożliwia elastyczne dostosowanie ilości formuły oraz jej warstwowe ułożenie po aplikacji.Na ustach formuła tworzy dwie warstwy: kolor i połysk. Kolor jest ‚przykryty’ pod warstwą cząsteczek olejku z połyskiem. Delikatny nacisk pomadki na usta podczas aplikacji powoduje, że olejek-woal osadza się na górnej warstwie. Ponieważ olejek-woal nie ewaporuje, kolor, połysk i nawilżenie utrzymują się na ustach bardzo długo.