Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

mustache yard sale
24 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Uwaga: Już jutro Mustache Yard Sale!

Już jutro, 25.05 odbedzie się 9 edycja kultowego już eventu, którym jest Mustache Yard Sale. Po raz kolejny wydarzenie będzie miało miejsce w PKiN w Warszawie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Mustache Yard Sale to event obowiązkowy, dla wszystkich którzy cenią sobie oryginalność oraz kochają modę i design. Na uczestników wydarzenia czekać będę projekty młodych i nieco starszych polskich artystów, pyszne jedzenie oraz chilloutów atmosfera zalana przyjemnymi dźwiękami i urokiem Pałacu Kultury.

Mustache Yarde Sale, która 25.05 będzie obchodzić swoją 9 edycję,  to jedna z najważniejszych warszawskich imprez, promująca młodą polską modę i design.

Jeżeli planujecie się wybrać, to już teraz możecie sprawdzić  jakie cuda będziecie mogli upolować. Listę wystawców znajdziecie tutaj: http://mustache.pl/yard-sale/vol-9-25-05-2013.

Więcej o Mustache Yard Sale vol. 9 przeczytacie na Fanpage’u!

 


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI