Nowości w medycynie estetycznej i kosmotologii
JESIEŃ - ZIMA 2018/19

Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, w tym popularnych wypełniaczy. Weź udział w konkursie i wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!
Młodość jest w cenie – gabinety medycyny estetycznej cieszą się wśród Polek rosnącą popularnością i wszystko wskazuje na to, że nie jest to chwilowy trend. Co wybierać z szerokiej oferty klinik?

Więcej niż wypełniacz

Jedną z najbardziej obiecujących nowości jest Facetem – preparat wypełniający o przedłużonej trwałości, składający się w 30% z hydroksyapatytu wapnia i 70% matrycy żelowej.

– To wyjątkowy na rynku produkt o działaniu dwufazowym: najpierw matryca żelowa z cząsteczkami hydroksyapatytu wapnia wypełnia obszar poddany zabiegowi i uzupełnia ubytki skóry, dzięki czemu natychmiast po zabiegu zmarszczki są wyraźnie spłycone, a skóra ujędrniona, następnie – w ciągu kolejnych kilku miesięcy – matryca żelowa ulega biodegradacji, a hydroksyapatyt wapnia tworzy rusztowanie w skórze i biostymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu dochodzi do regeneracji i wzmocnienia skóry właściwej. Ta unikalna budowa sprawia, że efekty działania zabiegu utrzymują się dłużej niż w przypadku tradycyjnych wypełniaczy, nawet około dwóch lat – mówi dr Ewa Rybicka z Klinik Estetica Nova.

Precyzyjne modelowanie

Facetem jest przeznaczony do stosowania w obrębie twarzy i dłoni. Pozwala przywrócić naturalną objętość policzków, zlikwidować bruzdy nosowo-wargowe i wypełnić linie marionetki, poprawić linię żuchwy, proporcje brody i niewielkie defekty kształtu nosa. Sprawdzi się również w trudnym zadaniu zmniejszania poziomych zmarszczek czoła i w zabiegach wypełniania grzbietów dłoni.

– Tak szeroki zakres możliwych sprawia, że pacjent może przejść cudowną metamorfozę. Preparat cechuje się wysokim stopniem lepkości, dzięki czemu nie przesuwa się pod skórą i ułatwia precyzyjne modelowanie – to niezwykle ważne w zabiegach ingerujących w wygląd twarzy – podkreśla dr Rybicka. – Ponadto Facetem wyróżnia się dużą trwałością, jest odporny na działanie mięśni twarzy, co pozwala dłużej utrzymać zadowalający efekt.

Zapewnione bezpieczeństwo

Facetem jest w pełni biokompatybilny, biodegradowalny i posiada certyfikat, oznaczający spełnienie wymagań dyrektyw Unii Europejskiej. Unikalna struktura preparatu zapewnia wysoką tolerancję u pacjentów, stabilność i brak ryzyka migracji w tkankach – efekty zabiegu utrzymują się do dwóch lat.

– Zdrowie moich pacjentów jest dla mnie najważniejsze. Facetem jest preparatem, który nie tylko cechuje się bardzo dobrą skutecznością w wypełnianiu ubytków objętości i modelowaniu twarzy, ale jako produkt, którego bezpieczeństwo potwierdzają liczne publikacje naukowe. Polecam go wszystkim osobom, rozważającym zabieg z użyciem wypełniaczy – mówi dr Ewa Rybicka.


Weź udział w konkursie Estetica Nova!: KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrodę otrzymuje: aga. uczak!
Zwyciężczyni gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział

Napisz w 10 zdaniach, jaki jest Twój sekret na zachowanie młodego wyglądu. Może masz jakiś sekret rodzinny, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie?

Do wygrania 1 zabieg preparatem Facetem (na twarz lub na dłonie – w zależności od pacjentki).

Co trzeba zrobić?

  1. Zdradź w 10 zdaniach swój (rodzinny) sekret na zachowanie młodego wyglądu.
  2. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
  3. Na odpowiedzi czekamy w terminie:15 – 29.05.2017
  4. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
  5. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu w tytule maila: „KONKURS Estetica Nova”.

Wartość nagrody: 1600 zł (podatek w wysokości 10% od nagrody pokrywa Sponsor).

Laureat/ laureatka biorąc udział w Konkursie zgadza się na przeprowadzenie zabiegu będącego nagrodą w konkursie, a także na wykorzystanie wizerunku (tj. umieszczenie zdjęcia przed i po zabiegu) na:

Stronie Estetica Nova – w zakładce z rezultatami zabiegów
blogu dr Rybickiej http://ewarybicka.pl/
https://www.facebook.com/esteticanova43/ – strona Facebook Estetica Nova
https://www.facebook.com/zdrovitestetyka/ – strona Facebook dystrybutora preparatu Facetem

Informacje o klinice Estetica Nova

Znajdująca się na warszawskiej Ochocie klinika Estetica Nova powstała z połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji właścicielki placówki dr Ewy Rybickiej. To miejsce, gdzie poddasz się wybranym, najskuteczniejszym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej na twarz i ciało.

W klinice dostępnych jest szereg procedur służących rewitalizacji i stymulacji skóry: m.in. Ultraskin II – nowej generacji zabieg wykorzystujący technologię HIFU, Scarlet RF, czyli rewolucyjna metoda bezoperacyjnego liftingu skóry oraz leczenia blizn, laser CO2 wspomagający leczenie skóry oraz z powodzeniem łączony np. z osoczem bogatopłytkowym uzyskiwanym z krwi własnej pacjenta. Wykorzystuje się tu także technologie skutecznie likwidujące cellulit m.in. dedykowane lekarzom fale radiowe, Pellevé, karboksyterapię Fenix, urządzenie Cellactor do emisji fali uderzeniowej oraz lubianą przez pacjentki endermologię.

Zabiegi z wykorzystaniem powyższych technologii z powodzeniem łączone są z klasycznymi, znanymi od dawna i sprawdzonymi zabiegami medycyny estetycznej takimi jak wypełnianie tkanek, mezoterapia, toksyna botulinowa czy nici liftingujące PDO i BARB 4D. Dzięki temu możesz mieć pewność, że podjęta terapia będzie dobrana indywidualnie dla Ciebie!