Uwaga konkurs! Wiosenna metamorfoza z Mincer Pharma

Sekretem młodego wyglądu naszej cery jest kwas hialuronowy. Czy wiesz jednak, że może on występować w czterech formach, co dodatkowo wpłynie na młody wygląd twojej skóry? Każda z form będzie działać na jej poszczególne warstwy, co dodatkowo utrwali efekt odmładzania.


Sekretem młodego wyglądu naszej cery jest kwas hialuronowy. Czy wiesz jednak, że może on występować w czterech formach, co dodatkowo wpłynie na wygląd twojej skóry? – Każda z form będzie działać na jej poszczególne warstwy, przez co utrwali efekt odmładzania.

Dzięki swoim nieprzeciętnym zdolnościom wiązania wody, HA zawarty w skórze odpowiada za prawidłowy poziom jej nawilżenia. Niestety, z wiekiem go ubywa, a skóra traci swój promienny, jędrny wygląd.

Hydrostarzenie to proces naturalny: na skutek zmniejszania się ilości kwasu hialuronowego, skóra traci zdolność zatrzymywania wody. Efekt? – spowolnienie procesów odnawiania tkanek. Skóra staje się coraz słabsza. Pojawiają się na niej rysy i zagłębienia, które z czasem przeistaczają się w głębokie zmarszczki i bruzdy. Aby spowolnić ten proces trzeba zachować dobre nawodnienie wszystkich struktur skóry.

Odpowiedzią na hydrostarzenie skóry może być linia NEOHYALURONMincer Pharma, w której po raz pierwszy połączono skuteczność czterech form kwasu hialuronowego, co okazało się przełomowym spojrzeniem na nawilżanie. Wykorzystując rozwiązania zaczerpnięte z medycyny estetycznej, kosmetyki skutecznie walczą ze zmarszczkami, redukując wszystkie oznaki utraty napięcia skóry i zapewniając spektakularny efekt liftingu.

Ta innowacyjna formuła oparta jest na synergicznym połączeniu czterech form kwasu hialuronowego, które oddziałują wielopoziomowo na poszczególne warstwy skóry:

  • Podporowy kwas hialuronowy – jego zadaniem jest reaktywacja funkcji podporowej elastyny, stymuluje jej syntezę , a co za tym idzie wzmacnia elastyczność skóry
  • Molekularny kwas hialuronowy – ta innowacyjna postać kwasu o zintegrowanej długości molekuł wiąże wodę i wypełnia strukturę naskórka aż do jego głębokich warstw, ułatwia także przenikanie do skóry innych aktywnych cząsteczek
  • Siatki hialuronowe – na powierzchni skóry tworzą unikalną, zorganizowaną strukturę, wypełniając głębokie bruzdy i zmarszczki, zapewniając długotrwały efekt liftingu
  • Mikrosfery hialuronowe – wytwarzają na powierzchni skóry silnie nawilżający hydrofilm, który stanowi barierę dla czynników zewnętrznych i zapobiega transepidermalnej ucieczce wody.

NEOHYALURONto hialuronowy mikrochirurg do zadań specjalnych, który pozwala uzyskać efekty zbliżone do zabiegów medycyny estetycznej, bez konieczności korzystania z radykalnych metod. Może też stanowić uzupełnienie estetycznych zabiegów, utrwalając ich efekty. Linia doskonale zaspokaja potrzeby każdej odwodnionej cery. Spełnia także oczekiwania wymagającej skóry dojrzałej, która prawidłowo nawodniona i odżywiona staje się jędrna i gładka, zmarszczki ulegają spłyceniu a cera odzyskuje młody wygląd.

W skład gamy NEOHYALURON ™ wchodzą :

  • Silnie ujędrniający krem na dzień N°901, cena: 49,99 zł/ 50 ml
  • Silnie odmładzający krem na dzień i na noc N°902, cena: 49,99 zł/ 50 ml
  • Intensywnie odbudowujący krem na noc N°903, cena: 49,99zł / 50ml
  • Ampułka hydroliftingująca N°905, cena: 59,99zł / 15ml
  • Hydrolipidowy wypełniacz zmarszczek N°906, cena: 59,99zł / 15ml

Produkty dostępne są wyłącznie w sieci Rossmann.

UWAGA KONKURS!

WIOSENNA METAMORFOZA Z MINCER PHARMA!

WYGRAJ VOUCHER NA ZABIEG W KLINICE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ O WARTOŚCI 550ZŁ LUB SPERSONIZOWANY RĘCZNIK.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE:

Kup w sieci Rossmann dowolne produkty Mincer Pharma za min. 30zł, zachowaj dowód zakupu

WEJDŹ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU I STWÓRZ PASUJĄCE DO CIEBIE MOTTO.

Facebook: www.facebook.com/mincerpharmaofficial

Instagram: www.instagram.com/mincerpharma_official/

NAJCIEKAWSZE PROJEKTY ZOSTANĄ NAGRODZONE.