Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Prada-Eyewear-for-women-Spring-Summer-2013-Ad-Campaign-Steven-Meisel
15 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Uwaga! Prada poszukuje talentu pisarskiego!

Prada to synonim wielkiej mody i pożądania. Słynny na całym swiecie dom mody, ogłosił konkurs...literacki. To nie lada gratka, bo do wygrania jest 5000 euro i publikacja tekstu na stronie Prady!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Literatura, dziedzina kultury, do której niezbędny jest talent i szczególną wrażliwość. Prada, znana z niezwykle wysublimowanego gustu, zaprasza wszystkich kochających nie tylko modę, ale także słowo pisane, do niezwykłego konkursu. Konkurs jest efektem współpracy Domu Mody z włoskim wydawnictwem Giangiacomo Feltrinelli Editore.

Temat konkursu związany jest z…okularami korekcyjnymi, do których, jak wiadomo, marka projektuje niezwykłe oprawki. Pytanie konkursowe brzmi:  Jaką rzeczywistość pokazują nam nasze oczy? I jak ta rzeczywistość jest filtrowana przez nasze soczewki?

Eseje konkursowe należy zgłaszać poprzez stronę Prady, na prada.com/journal.

W konkursie, który trwa od 18 kwietnia do 18 czerwca 2013, może wziąć każdy, kto ma skończone 18 lat, a wyniki poznamy 31 grudnia!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI