Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

DSC_3115w (950x633)
7 stycznia 2016 in Moda i uroda by redakcja

W poszukiwaniu ślubnych inspiracji: Airport Open Bridal Day

Airport Open Bridal Day to cykliczne wydarzenie poświęcone przygotowaniom do ślubu i wesela.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Podczas eventu Pary Młode mają możliwość zapoznania się z ofertą wybranych firm z branży ślubnej, porozmawiać w kameralnej atmosferze z ich przedstawicielami.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już 10 stycznia 2016 roku. Wydarzenie poprowadzi Rafał Maślak – Mister Polski 2015.

Głównym punktem programu będzie pokaz mody ślubnej najbardziej prestiżowych marek znanych na całym świecie. W tym roku, prócz niesamowitych sukien ślubnych, na wybiegu zaprezentowane zostaną także męskie garnitury z najnowszych kolekcji. Prowadzący wydarzenie zaprezentuje je osobiście.

Podobnie jak w pierwszej edycji, filarem wydarzenia będą wystawcy prezentujący wysokiej jakości niezbędne ślubne dodatki: bieliznę, obuwie.

Co czeka odwiedzających: pokaz i możliwość przymiarki sukien oraz garniturów ślubnych, obuwie, bielizna, biżuteria, porady z zakresu wizażu, fryzur ślubnych, kosmetyki, samochody ślubne, fotografia, film, zespół muzyczny, dekoracja sali weselnej, upominki, zaproszenia, podróż poślubna, nauka tańca, atrakcje wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, i inne… Tym razem również Wydawnictwo Zwierciadło z poradnikiem Katarzyny Gajek „Ślub doskonały”.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI