Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

W poszukiwaniu ślubnych inspiracji: Airport Open Bridal Day

7 stycznia 2016 in Moda i uroda by redakcja
Airport Open Bridal Day to cykliczne wydarzenie poświęcone przygotowaniom do ślubu i wesela.

Podczas eventu Pary Młode mają możliwość zapoznania się z ofertą wybranych firm z branży ślubnej, porozmawiać w kameralnej atmosferze z ich przedstawicielami.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już 10 stycznia 2016 roku. Wydarzenie poprowadzi Rafał Maślak – Mister Polski 2015.

Głównym punktem programu będzie pokaz mody ślubnej najbardziej prestiżowych marek znanych na całym świecie. W tym roku, prócz niesamowitych sukien ślubnych, na wybiegu zaprezentowane zostaną także męskie garnitury z najnowszych kolekcji. Prowadzący wydarzenie zaprezentuje je osobiście.

Podobnie jak w pierwszej edycji, filarem wydarzenia będą wystawcy prezentujący wysokiej jakości niezbędne ślubne dodatki: bieliznę, obuwie.

Co czeka odwiedzających: pokaz i możliwość przymiarki sukien oraz garniturów ślubnych, obuwie, bielizna, biżuteria, porady z zakresu wizażu, fryzur ślubnych, kosmetyki, samochody ślubne, fotografia, film, zespół muzyczny, dekoracja sali weselnej, upominki, zaproszenia, podróż poślubna, nauka tańca, atrakcje wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, i inne… Tym razem również Wydawnictwo Zwierciadło z poradnikiem Katarzyny Gajek „Ślub doskonały”.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI