Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

walentynki.mysia
12 lutego 2014 in Moda i uroda by redakcja

Walentynki na Mysiej 3

Środek zimy to właściwy czas, żeby zadbać o siebie. Szczęśliwi ludzie są lepszymi przyjaciółmi, rodzicami czy kochankami, co naukowo udowodniono. Zanim więc zwrócicie się do innych – zadbajcie, żeby… pokochać samych siebie. I nie mamy tu na myśli egoistycznej pielęgnacji, a raczej czułe wsłuchanie się w potrzeby własnego ciała.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Zróbmy sobie prezent i podarujmy trochę komfortu naszym stopom, naszym zmarzniętym ciałom czy skołatanym małą ilością słońca duszom. Podczas walentynkowych zakupów w domu handlowym MYSIA 3 kierujmy się miłością do siebie.

balerinki Bagllerina,

 

Pokochaj swoje stopy – daj odpocząć swoim stopom po tańcach i ciągłym chodzeniu na szpilkach. Podaruj sobie najwygodniejsze buty – balerinki Bagllerina, które możesz mieć zawsze przy sobie, ponieważ mieszczą się do każdej kobiecej torebki. Są wykonane ze najwyższej jakości skóry we wszystkich kolorach tęczy.

 

 

Pokochaj wolny wieczór z książką Take_a _NAP– znajdź czas dla siebie i otul się wełnianym pledem z Take a NAP. Pled Morris to połączenie minimalistycznego, klasycznego designu i naturalnych materiałów. Grzeje, otula i koi nasze zmysły.

 

 

Pokochaj unikatowe przedmiotyNENNUKO– znajdź chwilę dla siebie i sięgnij po pełną humoru książkę szwajcarskiej ilustratorki Fanny Vaucher, która podbiła serca Polaków. Podsumowanie roku spędzonego w Warszawie powstało na bazie kolejnych wpisów z bloga pilulespolonaises.blogspot.com. Książka jest do kupienia w NENNUKO w domu handlowym MYSIA 3.

 

 

Pokochaj swoją planetęPET PETITS – niech butelka zamiast na wysypisko śmieci trafi na Twoją rękę. I chociaż pytanie, czy właśnie to prawdziwi wyznawcy recyclingu mieli na myśli – to jednak jej drugie życie jest naprawdę urocze.  Bransoletki wykonane z butelek marki PET PETITS są dostępne w Berries&Co.

mat.pras.

 

 


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI