We dwoje do salonu kosmetycznego

123rf.com

Wieczór we dwoje wcale nie musi upłynąć w kinie, na kolacji albo w klubie. Pomysłów na wspólne wyjście jest wiele więcej. Na przykład? Wizyta w salonie kosmetycznym. Poza klasyczną pielęgnacją gabinety oferują przecież różne zabiegi relaksacyjne.

reklama


Razem, ale osobno, czyli jaki zabieg polecamy dla Niej a jaki dla Niego?

Zabieg czekoladowy dla Niej

123rf.comNie sposób przecenić przyjemności, jakie przynosi jedzenie czekolady. Badania wskazują, że czekolada działa pozytywnie nie tylko na podniebnie, ale też na umysł.

Również kosmetologia wykorzystuje dobrodziejstwa czekolady. Zawarte w niej caobromina, teobromina i kofeina przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i działają ujędrniająco na skórę. Zabiegi na bazie czekolady wspomagają więc odchudzanie i walkę z utrapieniem współczesnych kobiet – pomarańczową skórką.

Ale czekoladoterapia polecana jest nie tylko dla osób, które chcą stracić kilka centymetrów. To także bardzo skuteczny zabieg relaksacyjny, dla tych wszystkich, którzy chcą poprawić samopoczucie i zmniejszyć napięcia w ciele związane z przeżywanym stresem. W dzisiejszej zaganianej codzienności taka chwila słodkiego – dosłownie! – odprężenia przyda się wielu z nas.

Kiedy warto poddać się czekoladoterapii?

  • twoja skóra traci jędrność, koloryt, jest zanieczyszczona albo osłabiona z powodu utrat wagi;
  • chcesz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej;
  • masz cellulit;
  • żyjesz w ciągłym stresie i źle się z tym czujesz.

Po zabiegach twoja skóra będzie bardziej sprężysta, cera zyska zdrowy koloryt, poczujesz odprężenie w całym ciele. Czekoladoterapia podziała na wszystkie twoje zmysły. Dobre samopoczucie gwarantowane!

Na czekoladoterapię zaprasza Centrum Zdrowia i Urody TAIS