Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Wygodna moda od Agi Jensen Design

redakcja
agi-jensen_lookbook_9a
30 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja
Moda wygodna, nonszalancka i ponadczasowa... Przyznaję, że mam słabość do niej. I mimo, że kocham eleganckie szpilki, to najchętniej chodziłabym cały czas w dresach, obszernych tunikach i miłych cardiganach. Stąd moja uwagę przykuły projekty Agi Jensen.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Agi Jensen Design to rodzima marka, która powstała w wyniku poszukiwania i inspiracjami związanymi  z życiem w wielkim mieście. Jak zauważa sama projektantka i właścicielka marki, inspiracją do powstania marki były Dublin i Kopenhaga, a miejscem jej narodzin Warszawa.

Agi Jensen Design to przede wszystkim moda wygodna i wielofunkcyjna. To stroje, które świetnie potrafią się sprawdzić i zaadaptować w wielu sytuacjach.  Kreacje Agi Jansen to zarówno sukienki, spódnice, topu,  swetry. To także moda męska oraz dodatki uzupełniające garderobę.

Kolekcja wykonana jest z bawełnianej dresówki i utrzymana jest w neutralnej kolorystyce. Charakteryzuje ją prosta, architektoniczna wręcz forma, minimalizm. Ta zurbanizowana kolekcja  – w sam raz do pracy i poza nią zarówno w wielkim jak i w mniejszym mieście!

 


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI