Zachwycaj ponownie swoją sylwetką

Według najnowszych badań na samoocenę kobiet, niezależnie od wieku i narodowości, ma wpływ ich stosunek do własnego biustu.


Według najnowszych badań na samoocenę kobiet, niezależnie od wieku i narodowości, ma wpływ ich stosunek do własnego biustu.

Triumph, producent bielizny działający na rynku od 1886 roku, ogłosił dziś rezultaty ogólnoeuropejskich badań – Raport marki Triumph – Kobieca pewność siebie. Przeprowadzone badanie dotyczyło stosunku kobiet do własnego ciała, a w szczególności do własnego biustu. Wyniki wnikliwie opisują napięcia, jakie towarzyszą nowoczesnej kobiecości niezależnie od wieku i etapu życia kobiety.

Zgodnie z wynikami raportu presja, aby odnieść sukces na wszystkich możliwych polach – takich jak macierzyństwo, kariera zawodowa czy wysportowana figura – sprawia, że wygląd kobiet ma oczywisty wpływ na ich pewność siebie, jednak, co zaskakujące, ma również bezpośredni wpływ na ich karierę zawodową.

Dlatego też tak ogromny wpływ na samoocenę ma kondycja piersi – części ciała uznawanej w naszej kulturze za atrybut kobiecości.  Jak zauważa Maria Rotkiel, która  jako jedna z siedmiu psychologów brała udział w pracach nad raportem, (…)aby dokonać zmiany w życiu, należy zacząć od zmiany stosunku do własnego ciała. Jeśli zaczniemy o nie dbać i pokochamy siebie, dokonamy pozytywnej zmiany w każdym innym aspekcie naszego życia. Pierwszym krokiem do szczęścia jest bycie królową własnego ciała. (…)Triumph_Infographic_2016_PL_mala-page-001

Badania wykazują, że choć 8 na 10 Polek twierdzi, że czuje się pewniej, gdy ma na sobie dobrze dopasowany biustonosz, zaledwie 5 na 10 z nich wie, jaki rozmiar biustonosza powinny nosić; tylko jedna trzecia w minionym roku zaopatrzyła się w biustonosz – z czego jedynie 10% poświęciło temu należytą uwagę.

Z badań przeprowadzonych na terenie Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Danii i Polski wynika, że największym problemem dla kobiet jest utrata jędrności piersi (40%), ich rozmiar (34%) i kształt (32%), a także dekolt(29%). To, że kobietom bardziej zależy na młodzieńczym wyglądzie biustu niż na jego dużym rozmiarze jest znakiem czasu.

We wszystkich badanych krajach poziom niezadowolenia kobiet ze swoich piersi jest dosyć podobny, przy czym zadowolenie niższe od przeciętnego deklaruje jedna na trzy kobiety w Wielkiej Brytanii i we Francji. Francuski, Dunki, Włoszki i Niemki wraz z wiekiem stają się coraz pewniejsze siebie, podczas gdy u Polek i Brytyjek nie zaobserwowano takiej zależności.

Włoszki  poświęcają więcej uwagi doborowi odpowiedniego biustonosza, znają również swój rozmiar i regularnie umawiają się na wizyty braffitingowe, dzięki czemu mają najmniej kompleksów na punkcie swojego biustu – udowadniając tym samym, że dzięki regularnemu korzystaniu z usług profesjonalnych brafitterek kobiety na całym świecie są bardziej zadowolone nie tylko ze swojego biustu, ale również i ciała.

Magic Boost – zakochaj się w sobie!

Wychodząc naprzeciw takim problemom kobiet jak utrata objętości, jędrności i kształtu biustu – czy to ze względu na przyrost lub spadek wagi, ciążę czy też naturalny proces starzenia – firma Triumph opracowała kolekcję biustonoszy Magic Boost™, aby z niewielką pomocą magii umożliwić kobietom odpowiednie modelowanie biustu. „Lift-Up”, „Push-Up” i „Shape-Up” to trzy unikatowe fasony biustonoszy, które są odpowiedzią na potrzeby kobiet dojrzałych. Elastyczne i delikatne fiszbiny Magic Wire™ zapewniają niepowtarzalny komfort.

Cała kolekcja stworzona jest z super miękkiego materiału, który idealnie dopasowuje się do sylwetki. Gładkie wykończenia gwarantują, że bielizna nie odznacza się pod nawet bardzo dopasowanym ubraniem, szerokie ramiączka zapewniają komfort, a elastyczne i delikatne fiszbiny Magic Wire zapewniają wsparcie.

Urocze, delikatne a zarazem intrygujące modele biustonoszy można łączyć z modelującymi majtkami z wysokim stanem lub modelującą sukienką. Wszystkie biustonosze z kolekcji dostępne są w klasycznych kolorach – cielistym oraz czarnym, a dodatkowo w  modnym w tym sezonie, odcieniu fioletu  – Fair Orchid.

Lift-Up: rozwiązanie dla kobiet, które marzą o podniesionym i zaokrąglonym biuście. Dzięki stopniowo formowanym poduszeczkom otrzymamy efekt podniesienia biustu. Idealnie pasuje do zdobionych koronkami majtek z wysokim stanem, zapewniających średni stopień modelowania sylwetki.

Shape-up: biustonosz stworzony z myślą o większych rozmiarach miseczek, zapewniający piękne modelowanie biustu. Konstrukcja biustonosza doskonale zbiera i zapewnia efekt jędrnego biustu. Tworzy modny zestaw z wykończonymi koronką majtkami typu tai.

Push-up:  biustonosz stworzony dla mniejszego biustu, optycznie powiększa biust
o jeden rozmiar, kreując przy tym uwodzicielski dekolt. Zaokrągla, podnosi
i uwydatnia biust. Stanowi idealny duet z sukienką modelującą.

Kolekcja Magic Boost będzie dostępna w salonach Triumph w całej Polsce już
w marcu.

Juź dziś umów się na profesjonaly brafitting w najbliższym salonie Triumph