Zalando stawia na indywidualność: Ja. Bez ograniczeń.

Zdjęcia: Amy Troost

W sezonie wiosna-lato 2018 sklep internetowy Zalando startuje z kampanią „Ja. Bez ograniczeń.”. Wystąpiły w niej cztery wyraziste postaci – światowej sławy wokalistka i kompozytorka Beth Ditto, niemiecka lekkoatletka Alexandra Wester, belgijska aktywistka Hanne Gaby Odiele i francuska piosenkarka Sonia Ben Ammar. W nowym sezonie Zalando zachęca kobiety z całej Europy do tego, aby wyrażały swój własny, niczym nieograniczony styl.

reklama

Kampania „Ja. Bez ograniczeń.” promująca takie podstawowe wartości, jak niczym nieograniczone wyrażanie własnego „ja” czy samoakceptacja, doskonale wpisuje się w dzisiejsze czasy stojące pod znakiem szczerości i śmiałości. Dzięki kampanii poznamy bliżej cztery wyjątkowe osobowości – Beth Ditto, Alexandrę Wester, Hanne Gaby Odiele i Sonię Ben Ammar – stanowiące inspirację dla innych kobiet. Historia każdej z tych postaci wydobywa jej szczególne piękno oraz cechy, które przekładają się na ich indywidualny, codzienny styl. Zalando pełni tutaj rolę jedynego w swoim rodzaju stylisty, który jednocześnie dostarcza najmodniejsze ubrania – te z najwyższej półki i te bardziej dostępne – pod same drzwi. To doskonały sposób na odświeżenie swojej wiosenno-letniej garderoby.

Rockowa gwiazda i zagorzała feministka Beth Ditto zachwyca czarującą osobowością i nieodpartym urokiem, zarówno na scenie, jak i poza nią. Surowa sportowa dyscyplina, której przestrzega Alexandra Wester, kontrastuje z tym, jaką otwartą i pełną życia osobą jest ona poza bieżnią. Sonia Ben Ammar to najmłodsza z naszych gwiazd, ale także uparcie dążąca do celu kreatywna kobieta – modelka, aktorka i piosenkarka. Wyjątkową grupę uczestniczek kampanii uzupełnia modelka Hanne Gaby Odiele, która otwarcie porusza zagadnienia związane między innymi z interseksualizmem, prezentując nam jednocześnie swoją delikatną i drapieżną stronę.

Krótki film autorstwa uznanego reżysera Andrew Rothschilda, kręcony w kilku różnych miejscach na terenie Stanów Zjednoczonych, przedstawia historie gwiazd zaproszonych do udziału w kampanii. Każda z kobiet odkrywa przed nami swoją osobowość i prezentuje własny styl, wyrażając go poprzez ubrania i dodatki wybrane z szerokiej oferty Zalando. Ponadto cała czwórka ma okazję podzielić się swoimi doświadczeniami w krótkich spotach przybliżających postać każdej z nich z osobna.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani planowaną kampanią „Ja. Bez ograniczeń.”, która mówi o tym, że każdy z nas jest absolutnie wyjątkowy. Mamy nadzieję, że asortyment oferowany przez Zalando pomoże każdej z naszych klientek wyrazić swoją osobowość i piękno w wybranych przez siebie stylizacjach. Kampania stawia na indywidualność i różnorodność – mówi Jolanda Smit, Director Group Brand Relations Marketing.

Centralnym elementem kampanii online są krótkie filmiki. Zaplanowano również reklamę prasową, zewnętrzną oraz w kanałach należących do Zalando. Kampania „Ja. Bez ograniczeń.” wystartowała 4 marca 2018 r. Można ją zobaczyć tutaj:

https://www.zalando.pl/unlimited/.

#MeUnlimited #FashionUnlimited