Zamroź zmarszczki – Kriolifting

123rf.com

Próbujemy różnych sposobów by pozbyć się zmarszczek. Traktujemy prądem, ultradźwiękami, nacinamy skórę, stosujemy botoks i wypełniacze. A gdyby tak je zamrozić?
Za prekursorkę odmładzania się zimnem możemy uznać Aleksandrę Zajączkową. Nieogrzewana nawet w siarczyste mrozy sypialnia, masaż kostkami lodu i kąpanie się w zimnej wodzie miały być jej sposobem na zachowanie młodej skóry. Współczesna kosmetyka wykorzystuje więc terapie zimnem.

reklama

Ujemne temperatury powodują bowiem poprawę krążenia krwi co stymuluj jej odżywienie i dotlenienie a w efekcie znacznie opóźnia procesy starzenia.

Jak przebiega zabieg krioliftingu?

To naturalny lifting wykorzystujący stosowaną od dawna metodę leczenia zimnem. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalnego aparatu, który emituje bezpośrednio na skórę zimne powietrze o temperaturze od -10 do – 18C. Ponieważ poprawia to krążenie skórne zwiększa się wówczas przyswajalność składników aktywnych, następnym więc etapem zabiegu jest ich dostarczenie do skóry. Są to specjalne mieszanki zawierające składniki o działaniu anti-aging. Zabieg nie jest bolesny, jedyny dyskomfort to odczuwalne na skórze zimno.

Wskazania do krioliftingu

Wskazania do krioliftingu to przede wszystkim zmarszczki i utrata jędrności skóry. Stosowany jest także z powodzeniem u osób uskarżających się na opadające policzki tzw. chomiki. Może być stosowany by ujędrnić skórę ramion, brzucha, bioder i biustu.

Efekty krioliftingu

Po serii zabiegów kriolftigu skóra jest bardziej dotleniona i odświeżona. Owal twarzy jest bardziej wyraźny, skóra bardziej jędrna i sprężysta, Zabieg pozwala zredukować zmarszczki i opuchliznę wokół oczu. Stosowany jako zabieg modelujący wyraźnie ujędrnia i odmładza skórę na ciele. Pomaga też pozbyć się plam i przebarwień. Jest idealnym zabiegiem przed „wielkim wyjściem” bowiem znakomicie odświeża i odmładza skórę już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania do krioliftingu

Przeciwwskazania do zabiegu krioliftingu to:

-ciąża
– mocno unaczyniona skóra
-opryszczka
-przeziębienie i infekcje
-problemy z zatokami
-silne migreny.