Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Anna Liminowicz / Pokaz mody Aga Pou
Anna Liminowicz / Pokaz mody Aga Pou

Zaplątana kolekcja Agi Pou

„Zaplątani”, to nazwa najnowszej kolekcji polskiej projektantki Agi Pou. Została ona zaprezentowana jak kolekcja otwierająca Aleję Projektantów podczas Fashion Week Poland.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Aga Pou to jedno z najgorętszych nazwisk  tego lata w rodzimym świecie mody. Jej najnowsza kolekcja urzeka prostotą, naturalnymi, stonowanymi kolorami ziemi, jak również tkaninami najwyższej jakości, sprowadzonymi z Norwegii.

W kolekcji „Zaplątani”, zaprojektowane zostały dwie linie – damska i męska. Inspiracją dla projektantki były tradycyjne wzory ludowe z okolic Hrubieszowa, charakteryzujące się dużą prostotą i achromatyczną paletą barw. Przeniesienie motywów tradycyjnych na grunt nowoczesności dało strojom bardzo świeży i nieco ekstrawagancki charakter. Nowoczesne podejście do tradycyjnych, ludycznych motywów sprawia, że kolekcja adresowana jest  przede wszystkim do kobiet i mężczyzn poszukujących nie tylko oryginalnych modowych rozwiązań, ale także kulturowej przeszłości.

Nam szczególnie podobają się proste lecz niezwykle kobiece sukienki z motywem wycinanki,  asymetryczne topy oraz ekstrawaganckie męskie kamizelki i marynarki.

Całość została uzupełniona kolekcję  butów  oraz toreb.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI