Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Zemełka & Pirowska –kolekcja wiosna/lato 2012

redakcja
2 maja 2012 in Moda i uroda by redakcja
Kolekcje Zemełki & Pirowskiej cechuje nowoczesność i minimalizm. W swoich projektach stawiają na umiar, wygodę i praktyczność.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Taka też jest nowa kolekcja na wiosnę/lato 2012. Inspiracją kolekcji stał się Urban Look – styl, który dyktuje tętniące życiem miasto. Projektantki ponownie łączą nieskomplikowaną i wyrazistą formę z soczystymi kolorami, kontrastującymi tkaninami i fakturami. Jednocześnie wierne zasadzie, że ubranie, szczególnie latem, to nasza druga skóra, stosują wysokiej jakości materiały, zapewniając niezwykłą lekkość i przyjemność w noszeniu. Ubrania duetu projektantek to propozycje wyjątkowo uniwersalne, ich oszczędna forma sprawia, że sprawdzą się niewątpliwe przy niejednej okazji.

Zemełka & Pirowska

Najnowszą kolekcję cechuje również duże zróżnicowanie krojów, począwszy od klasycznych, ale też oryginalnych t-shirtów i bluz, po bardziej wyszukane oversizeowe tuniki. Widoczna inspiracja stylem glam-rock przejawia się w biżuteryjnych dodatkach, zadziornych wykończeniach, kurtkach typu ‘ramoneska’, oraz w akcesoriach. Różnorodność oferty młodych projektantek sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś tylko dla siebie.

Kolekcja dostępna w Butiku ‘La Perle’, Dominikańskia 3, Kraków, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-19:00.

Więcej informacji na stronie: http://zemelkapirowska.com/


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI