Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

materiały prasowe
materiały prasowe
8 grudnia 2010 in Moda i uroda by Promocja

Złoto – źródło piękna

Jego lecznicze właściwości znane są do wieków. W Chinach stosowano je w celach terapeutycznych już 2500 lat p.n. e. , w Europie co prawda dopiero od końca XIX w., ale odkrycie przez Robert Kocha związku pomiędzy cyjankiem złota a leczeniem gruźlicy utorowało złotu drogę w innych dziedzinach życia. W wyniku rozpoczętych na szeroką skalę badań, jest dziś bowiem powszechnie stosowanie w medycynie, farmakologii i… kosmetologii!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Wiele kobiet przed ważną uroczystością pragnie zafundować skórze chwilę odprężenia. Warto wybrać się wtedy do salonu kosmetycznego na zabieg, który pomoże nam nie tylko zrelaksować się i odprężyć, ale jednocześnie sprawi, że będziemy wyglądały wyjątkowo świeżo i młodo. Zazwyczaj chcemy, żeby efekty takiego zabiegu były widoczne natychmiast!

Taką potrzebę zaspokoimy, wybierając się na zabieg z Czystym 24-karatowym Złotem, który rekomendowany jest przez kosmetyczki przed ważnym wyjściem oraz  zawsze wtedy, gdy chcemy szybko uzyskać efekt rozświetlonej i wypoczętej cery. Najlepiej na taki zabieg wybrać się dzień wcześniej, wówczas jego efekty będą zauważalne przez innych.

Marka Synesis – Szlachetne Kosmetyki ma w swojej ofercie Płatki Czystego 24-karatowego Złota.  Działa ono na zasadzie okluzji, która powoduje lepsze ukrwienie skóry oraz jej nawilżenie.  Efekt upiększający wynika z tego, że jony wnikają w głąb skóry. Zabieg widocznie zmniejsza istniejące zmarszczki. Twarz  po zabiegu wygląda jak po liftingu. Nie bez znaczenia pozostaje tzw. efekt psychologiczny – widząc 24-karatowe złoto na swojej twarzy, ma się wrażenie niesamowitego luksusu.

Złoto wykazuje również działanie antyseptyczne i przeciwzapalne: hamuje rozwój bakterii (jęczmień), wirusów, grzybów, stymuluje prace gruczołów łojowych, poprawia skład płaszcza lipidowego skóry.

Zabieg z Czystym  Złotem doskonale uzupełnia ekskluzywny, odprężający masaż.  Jest całkowicie bezpieczny, 24-karaty oznaczają czystość złota, dlatego jest ono nietoksyczne i nie powoduje uczuleń. Jedynym przeciwwskazaniem jest ciąża.

Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność  Złotego Zabiegu, udaj się do jednego z wybranych gabinetów kosmetycznych na terenie całej Polski.

Artykuł promocyjny: Synesis


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI