Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

DrIrenaErisLadiesGolfCup
27 czerwca 2016 in Moda i uroda by redakcja

Zmysłowe lato z Provoke

Zmysłowe lato....opalizująca skóra , lekko połyskująca w słońcu na Wzgórzach Dylewskich! Dlaczego właśnie tam? Ponieważ w tym roku obchodziliśmy jubileusz międzynarodowego kobiecego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Aby podsumować jubileuszową edycję Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup należałoby 113 uśmiechniętych kobiet pomnożyć razy dwa dni sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Wynik równania to niezliczone wspomnienia z poprzednich edycji, 36 turniejowych dołków, 25 tysięcy uderzeń, trzy tysiące przemaszerowanych kilometrów, 120 litrów szampana Perrier- Jouët, 19 nagród dodatkowych i 15 unikatowych statuetek zaprojektowanych specjalnie na turniej przez firmę YES. Zwyciężczynią 10. edycji została Dorota Zalewska z klubu Binowo Park GC.

provokeGłównymi partnerami tegorocznej edycji byli: Deutsche Bank, TAG Heuer, YES, Chervo, Audi Rowiński-Wajdemajer, Perrier-Jouët.

Dodatkowo linia PROVOKE przygotowała specjalny dołek konkursowy dla Uczestniczek turnieju i jego zwycieżczynią została Rhea Wiatr! Od dziś więc PROVOKE nie kojarzy się tylko i wyłącznie z pięknym makijażem, ale także z prestiżowym turniejem golfowym.
A co znajdziemy w nowej kolekcji na lato Dr Irena Eris PROVOKE? Zdecydowanie dominują odcienie złota, karmelu i beżu, które kuszą wszystkie zmysły. Makijaż stworzony z kolekcją Sun Illusion emanuje harmonią i jasnością. Dlatego cała skóra jest rozświetlona a wszystkie produkty mają spójną moc światła!

Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI