Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Zmysłowe lato z Provoke

27 czerwca 2016 in Moda i uroda by redakcja
Zmysłowe lato....opalizująca skóra , lekko połyskująca w słońcu na Wzgórzach Dylewskich! Dlaczego właśnie tam? Ponieważ w tym roku obchodziliśmy jubileusz międzynarodowego kobiecego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup!

Aby podsumować jubileuszową edycję Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup należałoby 113 uśmiechniętych kobiet pomnożyć razy dwa dni sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Wynik równania to niezliczone wspomnienia z poprzednich edycji, 36 turniejowych dołków, 25 tysięcy uderzeń, trzy tysiące przemaszerowanych kilometrów, 120 litrów szampana Perrier- Jouët, 19 nagród dodatkowych i 15 unikatowych statuetek zaprojektowanych specjalnie na turniej przez firmę YES. Zwyciężczynią 10. edycji została Dorota Zalewska z klubu Binowo Park GC.

provokeGłównymi partnerami tegorocznej edycji byli: Deutsche Bank, TAG Heuer, YES, Chervo, Audi Rowiński-Wajdemajer, Perrier-Jouët.

Dodatkowo linia PROVOKE przygotowała specjalny dołek konkursowy dla Uczestniczek turnieju i jego zwycieżczynią została Rhea Wiatr! Od dziś więc PROVOKE nie kojarzy się tylko i wyłącznie z pięknym makijażem, ale także z prestiżowym turniejem golfowym.
A co znajdziemy w nowej kolekcji na lato Dr Irena Eris PROVOKE? Zdecydowanie dominują odcienie złota, karmelu i beżu, które kuszą wszystkie zmysły. Makijaż stworzony z kolekcją Sun Illusion emanuje harmonią i jasnością. Dlatego cała skóra jest rozświetlona a wszystkie produkty mają spójną moc światła!

Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI