Znamy finalistów Kazar Design Award!

Podczas półfinału Fashion Designer Awards 20 kwietnia 2013 r. poznaliśmy nazwiska trzech uczestników Kazar Design Project, którzy zakwalifikowali się do finału i zawalczą o nagrodę główną – wyjazd do Londynu na kurs Introduction to Footwear Design oraz produkcję i wdrożenie zwycięskiego projektu do sprzedaży w salonach Kazar.
Finalistami tej edycji Kazar Fashion Award zostali: Klaudia Cichoń, Mariusz Jakimiak, Sabina Rehlich. Jury KDP ( Małgorzata Olszewska, Łukasz jemioł, Joanna Sokołowska-Pronobis i Natalia Skrzypska ), podejmując decyzję, wzięło pod uwagę : pomysł i kreację, aspekty produkcyjne oraz potencjał komercyjny projektu butów. Trzeba przyznać, że młodzi projektanci popisali się niezwykłą kreatywnością, jeżeli chodzi o projektowanie tego absolutnie niezwykłego przedmiotu pożądania, jakim są kobiece szpilki!

reklama

Ja już swojego faworyta wśród tej cudownej trójki mam i trzymam mocno kciuki, a o tym, kto jest najlepszy, dowiemy się już na gali finałowej Fashion Designer Awards, która odbędzie się 28 maja w Warszawie!