Nowości w medycynie estetycznej

Dermokosmetyki: kosmetyki do zadań specjalnych

Niezastąpione po zabiegach medycyny estetycznej lub przypadku schorzeń skóry takich jak: trądzik, atopia, rumień i nadwrażliwość. Ich atutami są farma ceutyczna czystość, profesjonalna skuteczność i rekomendacja lekarza.

Jak mieć piękne nogi?

Wakacje za nami, ale sezon na zadbane, zdrowe nogi trwa cały rok. Jeśli Twoim problemem są cellulit, halluksy, żylaki czy popękane naczynka, to teraz jest dobry czas na kurację leczniczą czy upiększającą.

Co zrobić gdy starzeją się oczy?

Skóra pod oczami starzeje się najszybciej. Z jakich zabiegów medycyny estetycznej warto skorzystać, żeby wygładzić kurze łapki i unieść powieki? Sekrety młodego spojrzenia zdradza dr Bartosz Pawlikowski.

Wiosenna Odnowa

Skóra zmęczona po zimie? Potrzebuje pakietu rewitalizującego” dobranego do jej potrzeb i problemów Zafunduj jej zatem kosmetyczną kurację odmładzającą.

Laser last minute

Chcesz usunąć popękane naczynka, a może masz dosyć depilacji nóg? To ostatnia chwila, żeby skorzystać z zabiegów laserowych. Bez obaw, są one coraz bardziej skuteczne i mniej bolesne.

Jak zachować idealne kształty?

Dziś wszystko jest możliwe, i to szybko. Skorzystaj ze sprawdzonych zabieg? medycyny estetycznej i kosmetologii, a dla podtrzymania ich efekt?, do codziennej domowej pielęgnacji włącz kosmetyki modelujące ciało.

Jak mieć piękny dekolt?

Codzienna troskliwa pielęgnacja twarzy powinna obejmować obszar od piersi w górę. Pora nadrobić zaniedbania, żeby latem nie być skazaną na zabudowane bluzki.

Piękno i bezpieczeństwo ust z Teoxane

Usta mają kluczowe znaczenie dla wyglądu twarzy, są jej wizytówką. Potrafią zarówno dodać, jak i odjąć urody. Ładne, wymodelowane, a przede wszystkim naturalne, są niewątpliwą zaletą każdej kobiety, ale czy wiesz, jak uzyskać wymarzony efekt kształtnych ust z zachowaniem naturalnego wyglądu?

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej nie są tylko dla kobiet. Coraz częściej i śmielej decydują się na nie także mężczyźni. Jednak Polacy mają trochę inne priorytety w kwestii poprawiania urody niż ich partnerki.

Blizny i rozstępy po porodzie – jak im zaradzić?

Wiadomo, że kobiece ciało zmienia się po porodzie. Nabrzmiały brzuch i pełniejsze piersi bywają stanem przejściowym, ale co z nieestetycznymi rozstępami lub bliznami po cesarskim cięciu czy nacięciu krocza? Te ostatnie są nie tylko przyczyną kompleksów, ale i często źródłem bólu