Testowanie kropli Optive dobiegło końca. Oto podsumowanie naszej akcji.

W naszym Teście wzięło udział 100 użytkowników portalu Zwierciadlo.pl, wyłonionych na podstawie wypełnionych ankiet zgłoszeniowych. Czytelnicy deklarowali w ankietach z jakim rodzajem dyskomfortu borykają się na co dzień.

W ten sposób wybraliśmy  grupę testerów kropli Optive Fusion oraz Optive Plus. Po kilkutygodniowych testach nasi użytkownicy wypełnili kolejną ankietę, w której podzielili się opinią dotyczącą stosowanych przez nich kropli. Oto czego się dowiedzieliśmy.

Krople Optive znakomicie i szybko nawilżają suche oczy. Sprawiają, że natychmiast po ich aplikacji odczuwa się komfort widzenia. Polecam je szczególnie dla osób, które długo pracują przed komputerem, oglądają telewizję, czytają lub pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach. – to często powtarzane przez naszych testerów zdania.

Krople Optive Plus i Optive Fusion są niezwykle skuteczne w walce z problemami oczu, takimi jak suchość oka, podrażnienie, zaczerwienienie, uczucie szczypania czy łzawienie. 90% naszych respondentów zadeklarowało, że poprawa komfortu oka następowała od razu po pierwszej aplikacji kropli, w czasie nie dłuższym niż 20 minut od zastosowania preparatu. Krople znacznie poprawiają kondycję oczu w sytuacjach, gdy te narażone są na przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, nagłe zmiany temperatury, czy długotrwałą pracę przed ekranem komputera.

Istotnym spostrzeżeniem większości ankietowanych osób jest fakt, iż krople posiadają wygodne, łatwe przy aplikacji opakowanie, dzięki czemu można stosować je w sposób niezwykle intuicyjny, nie tylko wtedy, gdy mamy dostęp do lustra.

99% naszych respondentów zadeklarowało, że krople Optive poleciłoby swoim przyjaciołom czy rodzinie. Jest to związane z ich skutecznym i szybkim działaniem oraz brakiem zauważalnych skutków ubocznych.