Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

IMG_1056
9 czerwca 2016 in Dziecko, Parenting by redakcja

Powitaj kobiecość w sposób wyjątkowy

Dojrzewanie to wyjątkowy czas zarówno w życiu dziewczynek jak i ich rodziców. Co sprawić, by pierwsza miesiączka kojarzyła się pozytywnie?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Powitaj kobiecość” to kosmetyczka stworzona, aby ułatwić dziewczynkom wejście w ważny etap w ich w życiu. Jej zawartość, poza artykułami higienicznymi i materiałami edukacyjnymi, zawiera kolorowe kobiece prezenty. Powitaj kobiecość” to doskonały pomysł na prezent dla ukochanej córki.

Dojrzewanie to jeden z przełomowych etapów w życiu każdej kobiety. Właśnie wtedy, poza aspektami biologicznymi, kształtuje się samoocena i podejście do własnej cielesności. Aby ułatwić i uprzyjemnić ten trudny czas stworzyliśmy „Powitaj kobiecość” – zestaw dla dziewczynki stającej się kobietą. Wśród zawartości kosmetyczki ważne miejsce zajmują materiały informacje dla młodej damy i jej rodziców. Stworzone przez psychologa i lekarza teksty przybliżą pozornie trudne tematy i pozwolą pozbyć się zbędnego poczucia skrępowania. Obdarowana zestawem dziewczynka poza artykułami higienicznymi znajdzie w zestawie kobiece prezenty – bransoletkę i błyszczyk.

pk-IMG_0163_1

„Powitaj kobiecość” to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich, którzy chcą, aby ich córka weszła w swój najpiękniejszy wiek świadoma, z poczuciem miłości i akceptacji.

Więcej szczegółów o produkcie: www.powitajkobiecosc.pl.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI