Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Ferie w Muzeum Narodowym w Warszawie

Fot. Bartosz Bajerski / Muzeum Narodowe w Warszawie
8 lutego 2016 in Parenting by redakcja
Muzeum Narodowe od dawna oferuje spotkania i warsztaty dla najmłodszych odwiedzających. Co przygotowało na drugi tydzień ferii w Warszawie?

Od wtorku do piątku w muzeum odbędą się warsztaty dla dzieci i ich opiekunów. Zajęcia podzielone są na grupy wiekowe. W czwartek edukatorzy zapraszają najmłodszych, 3- i 4-latków na „Eksperymenty z farbami” , w środę: 13-latków, którzy podczas warsztatu i dyskusji „Interpretujemy!” poznają obrazy Jana Matejki, Jacka Malczewskiego i Olgi Boznańskiej.

Aż po dwie propozycje dziennie czekają na dzieci w wieku 5–12 lat i ich opiekunów. Warsztaty będą rozpoczynać się o godz. 12. W programie m.in. spotkanie z twórczością Gierymskiego, Pankiewicza, Wyczółkowskiego; „nocne zwiedzanie Paryża” czy malarskie opowieści o dźwiękach.

Szczegółowy program oraz informacja o zapisach na stronie muzeum.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI