Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Ferie w Muzeum Narodowym w Warszawie

Fot. Bartosz Bajerski / Muzeum Narodowe w Warszawie
8 lutego 2016 in Parenting by redakcja
Muzeum Narodowe od dawna oferuje spotkania i warsztaty dla najmłodszych odwiedzających. Co przygotowało na drugi tydzień ferii w Warszawie?

Od wtorku do piątku w muzeum odbędą się warsztaty dla dzieci i ich opiekunów. Zajęcia podzielone są na grupy wiekowe. W czwartek edukatorzy zapraszają najmłodszych, 3- i 4-latków na „Eksperymenty z farbami” , w środę: 13-latków, którzy podczas warsztatu i dyskusji „Interpretujemy!” poznają obrazy Jana Matejki, Jacka Malczewskiego i Olgi Boznańskiej.

Aż po dwie propozycje dziennie czekają na dzieci w wieku 5–12 lat i ich opiekunów. Warsztaty będą rozpoczynać się o godz. 12. W programie m.in. spotkanie z twórczością Gierymskiego, Pankiewicza, Wyczółkowskiego; „nocne zwiedzanie Paryża” czy malarskie opowieści o dźwiękach.

Szczegółowy program oraz informacja o zapisach na stronie muzeum.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI