Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
28 stycznia 2016 in Parenting by redakcja

Ferie w Warszawie. Bezpłatne warsztaty dla dzieci

Ferie w mieście nie muszą być nudne. W tym roku w warszawskich salonach Empik odbędzie się seria warsztatów kreatywnych dla dzieci. Zajęcia będą miały miejsce między 2 a 12 lutego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Doświadczeni animatorzy pokażą dzieciom techniki zdobienia materiałów, nauczą projektować własne kartki okolicznościowe i minialbumy oraz zrobić własnoręcznie pudełko na prezenty. Dzieci poznają także pierwsze kroki w sztuce origami.

Warsztaty będą się odbywały w warszawskich salonach Empik Galeria Mokotów, Empik Arkadia oraz Empik Złote Tarasy, oto szczegółowy program:

ZDOBIENIE NA MATERIALE

2 lutego, godz. 17:00–19:00, Empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12

Jak stworzyć bluzkę ze swoją autorską grafiką za pomocą markerów do tkanin? Jak użyć zwykłych koralików i tasiemek, by powstały wspaniałe wzory na koszulce, poduszce, a nawet fartuszku? Podczas warsztatów zostaną odkryte nieograniczone możliwości tworzenia. Dzieci będą mogły ozdobić przedmioty z materiału, przemieniając je w oryginalne projekty.

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

3 lutego, godz. 17:00–19:00, Empik Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59
4 lutego, godz. 17:00–19:00, Empik Arkadia, Warszawa, Al. Jana Pawła II 82
5 lutego, godz. 17:00–19:00. Empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12

Własnoręcznie zaprojektowane zaproszenia, kartki okolicznościowe na specjalne okazje, czy minialbumy ze zdjęciami to świetny pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Podczas warsztatów artystycznych będzie można dowiedzieć się, jak w łatwy sposób ozdobić zwykły przedmiot za pomocą techniki scrapbooking. Uczestnicy będą mogli dać się ponieść twórczej pasji i fantastycznej zabawie.

PUDEŁKA NA PREZENTY I DROBIAZGI – KROK PO KROKU

9 lutego, godz. 17:00–19:00. Empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12
10 lutego, godz. 17:00–19:00, Empik Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59
11 lutego, godz. 17:00–19:00, Empik Arkadia, Warszawa, Al. Jana Pawła II 82

Warsztaty dla każdego, kto chce, by jego prezenty wyglądały wyjątkowo. Podczas zajęć uczestnicy będą mieć okazję nauczyć się, jak krok po kroku własnoręcznie, stworzyć oryginalne pudełka. Podarunek zapakowany z sercem może być małym dziełem sztuki i pozwoli ukochanej osobie poczuć się wyjątkowo.

ORIGAMI – KRAINA ZWIERZĄT I KWIATÓW
12 lutego, godz. 17:00–19:00, Empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12

Złożenie tysiąca papierowych żurawi przynosi szczęście w życiu dla składającego i osoby nimi obdarowanej. Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się, jak ze zwykłego papieru stworzyć żurawie oraz magiczną krainę dzikich zwierząt, a także piękne bukiety kwiatów wykonane techniką origami.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI