Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Jak zrobić ogród? Warsztaty dla najmłodszych

Dwie Siostry
28 kwietnia 2016 in Parenting by redakcja
7 maja 2016 w warszawskim ogrodzie botanicznym w Alejach Ujazdowskich odbędą się warsztaty z architektury krajobrazu dla dzieci.

Wydawnictwo Dwie Siostry znane jest książek, które w przystępny sposób, przez obrazy, wyjaśniają dzieciom nowoczesne zjawiska. Wkrótce ukaże się książka O.G.R.Ó.D. autorstwa Ewy Kołaczyńskiej z ilustracjami Adama Wójcickiego. Z okazji premiery książki Dwie Siostry wraz z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają dzieci w wieku 4–8 lat z rodzicami na warsztaty, podczas których można będzie się dowiedzieć, jak wyglądają ogrody w różnych częściach świata i jak przygotować własny ogródek. Jaki może być ogród? Taki, jaki podpowiada wyobraźnia: latający, podwodny, kosmiczny, pionowy a nawet…. trujący. O tym wszystkim opowiedzą edukatorzy z ogrodu botanicznego.

„Ogrodnicze” spotkanie rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa do 13.30.W programie: spotkanie z twórcami książki O.G.R.Ó.D i warsztaty z komponowania ogrodów. Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnicy kupując tylko bilety wstępu do Ogrodu Botanicznego UW. Zapisy na warsztaty: promocja@wydawnictwodwiesiostry.pl


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI