Recepta na wyciszenie – warsztaty

O świętym spokoju ludzie marzą od dawna. A to nic innego jak wolność emocjonalna i stan wyzbycia się stresu. Jak go osiągnąć? Przygotowaliśmy dla Was 55 miejsc na warsztatach w ramach akcji „Wolni od stresu”. Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą znaleźć receptę na wewnętrzną równowagę.|O świętym spokoju ludzie marzą od dawna. A to nic innego jak wolność emocjonalna i stan wyzbycia się stresu. Jak go osiągnąć? Przygotowaliśmy dla Was 55 miejsc na warsztatach w ramach akcji „Wolni od stresu”. Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą znaleźć receptę na wewnętrzną równowagę.

reklama

 Temat warsztatów: Słoneczny warsztat

Masz słońce i lato w sobie,tylko czasem o tym zapominasz, a może w ogóle o tym nie wiesz?Na tym warsztacie będziemy uczyć się korzystać ze skarbu radości ukrytego w nas samych!

PROWADZĄCY: Katarzyna Miller
Termin: 4.06.2011 Warszawa
Ilość miejsc: 20

Temat warsztatów: Spotkanie ze sobą

Będziemy bawić się gotowaniem, odkrywaniem siebie i swojej kreatywności. Przyjrzymy się także, kto w nas wspiera naszą twórczość, a kto ogranicza. Wszystko to przyprawione atmosferą wiejskiej majówki, podsmażone w ogniu relacji i skropione obficie sosem psychologii zorientowanej na proces.

PROWADZĄCY: Dorota i Bogdan Biali
SUPERWIZOR: Michał Duda
Termin: 21.05.2011 Budy Michałowskie
Ilość miejsc: 15

Temat warsztatów: Jak odzyskać siły twórcze i zacząć żyć?

Warsztat dla tych z nas, które czują, że utknęły zmęczone i pokonane przez trudności. Jak odzyskać siły twórcze? Jak wzmocnić siebie? Co dalej? Znajdziemy wspólnie inspirację, aby ruszyć z miejsca stresu i wypalenia, wyzwolić energię, znów poczuć się twórczynią swojego życia. Głęboko w nas bije źródło stale odnawialnej siły, witalności, radości i pełni. Gdy choć raz tam dotrzemy, życiowa podróż nabierze innego wymiaru. Zapraszam Was do tego miejsca.

PROWADZĄCY: Renata Arendt-Dziurdzikowska
Termin: 21.05.2011 Warszawa
Ilość miejsc: 20

Co zrobic by wziąc udział w warsztatach sprawdź w kwietniowym numerze magazynu Zwierciadło!

Regulamin

Partnerem akcji Wolni od Stresu jest: