Wielkimi krokami zbliża się Festiwal smaku w Grucznie - jedna z najważniejszych imprez kulinarnych w Polsce, na której skosztować można tradycyjnych miodów, wędlin, nalewek i powideł. Podczas festiwalu lokalni wytwórcy prezentują gościom z całej polski bogactwo kulinarne regionu, kulturę stołu, a także rękodzieło i inne formy aktywności kulturalnej województwa Kujawsko-Pomorskiego. Warto już pomyśleć o kulinarnej wyprawie.
Sobota 18 sierpnia
10.00 – rozpoczęcie VII edycji Festiwalu Smaku 10.15 – rozpoczęcie „Turnieju Kucharzy” 11.00 – 18.30 warsztaty kulinarne SMAK DZIECIŃSTWA (3 cykle ok. 1 godz.)
- wyrabianie mąki w żarnach
- wypiek podpłomyków w piecu chlebowym
- sezonowe napoje
- ziołowo-zbożowe rękodzieło artystyczne
12.00 – przedstawienie programu dnia przez konferansjera od 12.30 do 18.00 pokazy:
- tłoczenie soku z jabłek
- pracy psów pasterskich
- pokaz pracy starych maszyn rolniczych
- pracy koni pociągowych
od 11.30 inne atrakcje na scenie:
- występ solistów z SOK „Stokrotka” w Świeciu
- pokaz gry na instrumentach z warzyw
- występ solistów z Domu Kultury w Tucholi
13.00 – rozpoczęcie „Turnieju Nalewek” 15.30 – prezentacja wystawców - występ solistów z OKSIR Świecie i GOK Chojnice 17.00 – gala Grand Prix Festiwalu Smaku, ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród w kategorii „Turniej Nalewek” 18.30 – 1 set koncertu zespołu „ŻUKI”-25 lat Żuków 19.15 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w kategorii „Turniej Kucharzy” 20.00 – 2 set koncertu zespołu „ŻUKI”- 50 lat Beatlesów 21.00 – przewidywane zakończenie imprez w plenerze
Niedziela, 19 sierpnia
10.00 – rozpoczęcie drugiego dnia Festiwalu Smaku 10.30 – śniadanie prasowe połączone z seminarium kulinarnym (wstęp za zaproszeniem) 11.00 – rozpoczęcie II edycji Turnieju Carvingowców o Puchar Dolnej Wisły 11.00 – 16.00 – pokazy:
- tłoczenie soku z jabłek
- pracy psów pasterskich
- pracy starych maszyn rolniczych
- pracy koni pociągowych
- musztry Ułanów Nadwiślańskich
11.00 – 16.00 warsztaty kulinarne SMAK DZIECIŃSTWA (2 cykle 1 godz.)
- wyrabianie mąki w żarnach
- wypiek podpłomyków w piecu chlebowym
- sezonowe napoje
- ziołowo-zbożowe rękodzieło artystyczne
od 11.30 do 16.00 – inne atrakcje na scenie:
- występ solistów z SOK „Stokrotka” w Świeciu
- występ zespołu „KAPELA”
- pokaz tańca
- występ grupy „WE PLAY BLUES”
- występ orkiestry dętej z Gruczna
14.15 – ogłoszenie wyników II edycji Turnieju Carvingowców o Puchar Dolnej Wisły - ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Pszczoła = Środowisko = Region” 16.00 – występ grupy LAYO/reggae/ 17.00 – przewidywane zakończenie