GOOD FOOD FEST 2013

GOOD FOOD FEST 2013 to rodzinny festiwal skierowany do laików, smakoszy oraz profesjonalistów. Na miejscu ponad 50 kulinarnych osobowości i autorytetów, warsztaty i pokazy kulinarne, laboratoria i targowisko smaku, strefa pro, całodniowa strefa dzieciaka, strefa blogera, kino plenerowe Kuchni +, warszawski festiwal nalewek, strefa Chilli ZET, strefa interakcji oraz wytrawna strefa magazynu WINO… Szykuje się najsmaczniejszy dzień ojca (23 czerwca) matki, dziecka, babci i dziadka zarazem.
Festiwal już w ten piątek – potrwa do niedzieli! Miejsce: Warszawa, Królikarnia, ul Puławska 113 A. Oto lista osób, które będzie można spotkać na festiwalu:

reklama

  • Kurt Scheller
  • Tomek Jakubiak
  • Magda Gessler
  • Paweł Loroch
  • Janek Paszkowski – Master Chef
  • Hanna Szymanderska
  • Paweł Oszczyk
  • Tomek Woźniak
  • Maryla Musidłowska
  • Monika Węgrzyn
  • Przemysław Wieloch
  • Malka Kafka
  • Jola Słoma
  • Mirek Trymbulak
  • Dorota Minta
  • Maciej Jabłoński
  • Zbyszek Kmieć
  • Anna Jelonek…

Na festiwal zaprasza organizator główny GOOD FOOD FEST 2013 – Kuba Korczak.

Piątek – 21.06.2013:

 

KINO PLENEROWE – wstęp wolny – telewizja KUCHNIA+ oraz PLANETE + DOC FILM FESTIVAL/Against Gravity prezentują:
godz 20:30„dabbawala – perfekcyjny chaos” – reż. Antje Christ, Niemcy, 2008, 52 min
godz 22:00„małże i miłość” – reż. Willemiek Kluijfhout, Belgia/ Holandia, 2012, 73 min
+ projekcje połączone z degustacją wysokogatunkowych hiszpańskich oliw
Sobota – 22.06.2013:

 

SCENA GŁÓWNA – strefa pokazów kulinarnych:
godz 12:00„francuskie śniadanie na trawie” – David Gaboriaud
godz 13:00„polskie warzywa sezonowe po tuningu” – Tomek Woźniak
godz 14:00„izraelski fast food” – Malka Kafka
godz 15:00„sezonowy fast food” – Tomasz Jakubiak
godz 16:00„wykwintna kuchnia polska” – Paweł Oszczyk
godz 16:30„zaproszenie/konkurs” – Kurt Scheller
godz 17:00„łączenie win z polskimi produktami regionalnymi” – Ewa Wieleżyńska oraz Zbyszek Kmieć

 

STREFA INTERAKCJI:
godz 11:00„zdrowa dieta kobiet karmiących” – Anna Charko – diet coaching
godz 12:00„słodka kuchnia bez cukru – zamienniki” – Agnieszka Pająk – wykład z degustacją
godz 13:00„pasieki miejskie” – Kasia Jagiełło i Jerzy Kowalczyk – wykład
godz 14:00„jaką pić wodę i czym jest woda strukturalna?” – dr Grażyna Pająk – wykład
godz 15:00„dziecko w kuchni – zapobiec otyłości” – Anna Jelonek – wykład
godz 16:00„jak czytać etykiety produktów” – Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM – spotkanie
godz 17:00„spotkanie z autorami książek kulinarnych” – Kurt Scheller oraz Monika Kucia
godz 18:00„dieta wegetariańska u dzieci” – Magdalena Sikoń oraz Anna Jelonek – debata
godz 19:00„ekstremalne jedzenie” – Anna i Jakub Urbańscy – prezentacja oraz spotkanie z podróżnikami

 

STREFA WARSZTATÓW KULINARNYCH:
godz 12:00„literatura od kuchni”- Bogusław Deptuła
godz 13:00„kuchnia małego kriszny – ciecierzyca” – Monika Węgrzyn
godz 14:00„dzikie zioła – jak zbierać, przetwarzać i stosować” – Magdalena Gorzkowska
godz 15:00„kasze znane i nieznane” – Maia Sobczak
godz 16:00„umami – piąty smak” – Rafał Snopkiewicz
godz 17:00„jagnięcina z lubelszczyzny” – Kamil Kotarski
godz 18:00„kwiaty jadalne” – Maryla Musidłowska
godz 19:00„moc owadów” – Jakub Urbański oraz gość specjalny Piotr Bąkowski

 

STREFA PRO:
godz 12:00„kapłony – historia i zastosowanie” – Zbyszek Kmieć – wykład z degustacją
godz 13:00„wieprzowina certyfikowana” – Darek Zahorański – pokaz
godz 14:00„możliwości i niecodzienne zastosowanie frytury” – Krzysztof Królak – pokaz
godz 15:00„jagnięcina z lubelszczyzny” – Kamil Kotarski – prezentacja/pokaz/degustacja
godz 16:00„tajemnice dziczyzny” – Krzysztof Lechowski – spotkanie z degustacją
godz 17:00„sezonowość w kuchni – klucz do sukcesu” – Tomasz Jakubiak – spotkanie, dyskusja
godz 18:00„łączenie wina z sushi” – Ewa Rybak oraz Rafał Snopkiewicz – pokaz z degustacją

 

STREFA BLOGERA:
godz 12:00„odżywcze, sezonowe kingtaile” – radosna aktywność śniadaniowa
godz 13:00„wielka, integracyjna wymiana przetworowo-wypiekowa” – akcja przynieś – wynieś
godz 14:00„wielki finał konkursu Electrolux Super Chef”
godz 16:00„from kitchen to the movie – cz.I” – reżyseria Paulina Wnuk – integracyjna produkcja filmu sensacyjno-kulinarnego „GFF 2013
godz 18:00„rozmowa z autorką Bloga Roku 2012” – Paulina Wnuk frommovietothekitchen.pl, prowadzenie Ewa Ehmke vel Emczyńska
– całodniowa ścianka ze zdjęciami i podpisami gości – Fotki z Budki

 

STREFA DZIECIAKA:
godz 12:00„wypiekanie muffinków owocowo – warzywnych” – brain4rent – warsztaty
godz 14:00„ciasteczka 3B – bez cukru, mąki i gotowania” – Beata Martynowska/Spiżarnia – warsztat robienia ciasteczek niezwykłych
godz 16:00„pieczenie i zdobienie pierników” – brain4rent – warsztaty edukacyjne
– całodniowa strefa dziecięca food art:
– „obrazy ziarnem malowane” – (ziarna, kasze, kawa, makarony, orzechy…) – warsztaty
– „płaskorzeźby i bryły przestrzenne z owoców i warzyw” – warsztaty
– „biżuteria z produktów spożywczych” – warsztaty
– całodniowa strefa dziecięcej edukacji kulinarnej:
– „pochodzenie geograficzne i historia produktów kulinarnych” – interaktywne pokazy z degustacją
– „hodowla i otrzymywanie produktów kulinarnych” – interaktywne pokazy z degustacją
– całodniowa strefa dziecięca art recycling:
– „niezwykłe instrumenty muzyczne” – warsztaty manualno-edukacyjne
– „rzeźby, płaskorzeźby, instalacje” – warsztaty manualno-edukacyjne
– „całodniowa interaktywna piramida żywieniowa” – Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM
– konkursy

 

TARGOWISKO SMAKU:
całodniowe targowisko pełne regionalnych i sezonowych specjałów, ekskluzywne produkty kulinarne z całego świata, szlachetne napitki, najlepsze restauracje, rękodzieło, książki kulinarne…

 

EXTRAS:
godz 14:00„fartuchy kuchenne z banerów” – Agata Kramarz/POLtwór – warsztaty recyklingowe
godz 16:00„galanteria z kartonów po sokach i mleku” – Agata Kramarz/POLtwór – warsztaty recyklingowe – wstęp: umyte kartony po sokach i mleku
– „całodniowe spotkanie i porady dietetyczki gwiazd” – Anna Jelonek/Your Diet
– „całodniowa przestrzeń fotoszaleństwa” – Fotki z Budki – akrobacje i konkursy
– „warszawski turniej nalewek” – I edycja – PAS – konkurs, degustacje (zgłoś się – pobierz regulamin)
– „całodniowa strefa magazynu WINO” – spotkania, degustacje
– „strefa ChilliZET” – relaks, wypoczynek, rekreacja
KINO PLENEROWE – telewizja KUCHNIA+ oraz PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL/AgainstGravity prezentują:
godz 20:30„wtajemniczeni” – reż. Maciej Kowalczuk, Polska, 2012, 52 min
godz 22:00„łowcy owoców” – reż. YungChang, Kanada, 2012, 95 min
+ projekcje połączone z degustacją wysokogatunkowych hiszpańskich oliw
Niedziela – 23.06.2013:

 

SCENA GŁÓWNA – strefa pokazów kulinarnych:
godz 11:00„prawdziwy chleb”- Michał „Magiel” Myszkiewicz
godz 12:00„wegańska kuchnia sezonowa” – Jola Słoma i Mirek Trymbulak
godz 13:00„kuchnia molekularna” – ekipa projektu „thefood.pl”
godz 14:00„wina, owoce i tradycyjna kuchnia południowo-afrykańska” – Joseph Seeletso
godz 14:30„radosne, wirtualne spotkanie kulinarne” – Magda Gessler
godz 15:00„niecodzienne i zaskakujące połączenia w kuchni” – Janek Paszkowski/MasterChef
godz 16:00„ekskluzywne dary lasu” – Krzysztof Lechowski
godz 18:00„koncert finałowy” – trio Janka Paszkowskiego

 

STREFA INTERAKCJI:
godz 11:00„zdrowa dieta żywieniowa u małych dzieci” – Anna Charko – diet coaching
godz 12:00„o sztuce słuchania” – psychologia kulinarna – Dorota Minta – spotkanie/smakowanie
godz 13:00„tajemnice cydrów i nalewek” – Hieronim Błażejak – laboratorium smaku
godz 14:00„historia kuchni molekularnej” – ekipa projektu „thefood.pl” – opowieść
godz 15:00„warszawska sztuka kulinarna” – Hanna Szymanderska – kulinaria na papierze
godz 16:00„japońskie tradycje kulinarne” – Magdalena Tomaszewska-Bolałek oraz Monika Rendzner – prezentacja, projekcja, degustacja
godz 17:00„zaskakujące trendy w projektowaniu opakowań spożywczych” – Maciej Konopka – wykład i prezentacja

 

STREFA WARSZTATÓW KULINARNYCH:
godz 12:00„super jajko – Maryla Musidłowska
godz 13:00„kuchnia bezglutenowa” – Agnieszka Pająk
godz 14:00„kuchnia perska” – Hanieh Rangchi i Bogusław Wicher
godz 15:00„zaskakujące orientalne zioła – pochodzenie i zastosowanie” – Maciej i Marcin Jabłońscy
godz 16:00„kuchnia senegalska” – Aziz Seck, Mamadou Mbeng oraz gość specjalny Mamadou Diouf
godz 17:00„kuchnia marokańska – marrakesh instant” – Malka Kafka

 

STREFA PRO:
godz 12:00„tajemnice doskonałego pieczywa i wysokogatunkowej oliwy” – Michał „Magiel” Myszkiewicz oraz Marek Przybylski – wykład z degustacją
godz 13:00„zaskakujące orientalne zioła – pochodzenie i zastosowanie”- Marcin Jabłoński – pokaz
godz 14:00„alternatywne sposoby dystrybucji żywności – rolnictwo wspierane przez gastronomię” – Piotr Trzaskowski – dyskusja
godz 15:00„dania wegańskie, bezglutenowe i bezmleczne w menu restauracji” – Jola Słoma i Mirek Trymbulak – pokaz
godz 16:00„wykwintna kuchnia polska” – Przemysław Wieloch – spotkanie
godz 17:00„żubr i szlachetne rasy bydła” – Zbyszek Kmieć – prezentacja

 

STREFA BLOGERA:
godz 12:00„letnie szejki owocowo-warzywne” – radosna aktywność śniadaniowa
godz 13:00„blog kulinarny jako narzędzie pracy” – Janek Paszkowski – dyskusja
godz 14:00„from kitchen to the movie – cz.II” – reżyseria Paulina Wnuk – integracyjna produkcja filmu sensacyjno-kulinarnego „GFF 2013”
godz 15:00„warsztaty stylizacji kulinarnej”- Natalia Nowak-Bratek – Krew i Mleko
godz 16:00„warsztaty fotografii kulinarnej – techniczne przygotowanie zdjęć – sprzęt, oświetlenie, postprodukcja” – Mariusz Seliga
godz 17:00„zaskakująca kuchnia wietnamska” – Maria Wiktoria Górecka vel. Pyza made in Poland
– „całodniowa ścianka ze zdjęciami i podpisami gości” – Fotki z Budki

 

STREFA DZIECIAKA:
godz 12:00„moc ziół” – Marcin Jabłoński – warsztaty kulinarne
godz 14:00„kuchnia afrykańska” – Aziz Seck, Mamadou Mbeng – warsztaty kulinarne
godz 16:00„kuchnia francuska” – David Gaboriaud – warsztaty kulinarne
– całodniowa strefa dziecięca food art:
– „obrazy ziarnem malowane” – (ziarna, kasze, kawa, makarony, orzechy…) – warsztaty
– „płaskorzeźby i bryły przestrzenne z owoców i warzyw” – warsztaty
– „biżuteria z produktów spożywczych” – warsztaty
– całodniowa strefa dziecięcej edukacji kulinarnej:
– „pochodzenie geograficzne i historia produktów kulinarnych” – interaktywne pokazy z degustacją
– „hodowla i otrzymywanie produktów kulinarnych” – interaktywne pokazy z degustacją
– całodniowa strefa dziecięca art recycling:
– „niezwykłe instrumenty muzyczne” – warsztaty manualno-edukacyjne
– „rzeźby, płaskorzeźby, instalacje” – warsztaty manualno-edukacyjne
– całodniowa interaktywna piramida żywieniowa – Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM
– konkursy

 

TARGOWISKO SMAKU:
całodniowe targowisko pełne regionalnych i sezonowych specjałów, ekskluzywne produkty kulinarne z całego świata, szlachetne napitki, najlepsze restauracje, rękodzieło, książki kulinarne…

 

EXTRAS:
godz 13:00„japońskie słodycze” – Magdalena Tomaszewska-Bolałek – spotkanie z autorką książki
godz 14:00„kulinarne perypetie tęczowego wojownika” – Rien Achterberg – spotkanie z aktywistą i kucharzem słynnego statku Greenpeace „Rainbow Warrior”
– „całodniowe spotkanie i porady dietetyczki gwiazd” – Anna Jelonek/Your Diet
– „całodniowa przestrzeń foto szaleństwa” – Fotki z Budki – akrobacje i konkursy
– „całodniowa strefa magazynu WINO” – spotkania, degustacje
– „strefa ChilliZET” – relaks, wypoczynek, rekreacja