Integracyjne Spotkania Kulinarne i V Cooking Clash Składu Bananów

Dla tych, dla których jedzenie to nie tylko paliwo, ale przede wszystkim pasja, hobby i styl życia, w sobotę 29 września, w przepięknym otoczeniu Parku Szczęśliwickiego odbędą się Integracyjne Spotkania Kulinarne.
W trakcie ISK będzie można się integrować, łączyć i mieszać – stworzy się „zacier”, który urośnie w niezwykłą i niepowtarzalną potrawę. Zmiksuje się wszystko, co z życiem, jedzeniem, gotowaniem i kuchnią związane – sztuka z jedzeniem, gotowanie z pisaniem, podróże z kuchnią, naukę ze smakiem! Organizatorzy zamierzają nakarmić publiczność smacznymi emocjami, jakie zgotują drużyny startujące w V już Cooking Clash’u „BUSZOWANIE PO STRAGANIE!”, poszerzą kulinarne horyzonty, zaprezentują restauracje, przedstawią producentów regionalnych, przeprowadzą szereg warsztatów gotowania, pokażą Slow Food, rzucą światło na sztuki okołokulinarne, a dla dzieci zgotują pyszne niespodzianki!

W PROGRAMIE:- Cooking Clash „Buszowanie na straganie”: w kulinarnym gąszczu Integracyjnych Spotkań Kulinarnych, już po raz piąty w kuchenne szranki staną drużyny kucharzy amatorów!

trzykrotni zwycięzcy CC, zdobywcy złotej czapki, nieustraszeni, niepokonani – Spicy Lovers ! vs dwie nowe, debiutujące drużyny, gotowe zrzucić z podium mistrzów!

Tym razem nie będzie tak łatwo! Drużyny kucharzy amatorów wyjdą na teren Parku Szczęśliwickiego w poszukiwaniu składników, z których będą gotować! A Park Szczęśliwicki w tym dniu zakwitnie łąką smaków regionalnych i oryginalnych produktów etnicznych.
Pójdą w smaki świata? W Slow Food? W tradycyjne smaki polskie? Bądźcie tam z nimi!*szczegóły już na: http://www.masala.com.pl/i5,cooking-clash.html– warsztaty gotowania – przez cały dzień trwania imprezy odbywać będą się warsztaty gotowania – kursy sushi, kuchni włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej, i wielu innych kuchni świata; ryby i owoce morza i… warsztaty jadalnych robaków z hodowli Kuby Urbańskiego prowadzone przez Kubę Korczaka w ramach Slow Food Youth Warszawa!*(szczegółowe informacje na temat programu i zapisów na szkolenia już niebawem!) – kulinarna wioska dziecięca, a w niej:

  • gry i zabawy sprawnościowe z instruktorami OKO;
  • warsztaty, konkursy plastyczne, ceramiczne z filiami Ośrodka Kultury Ochoty – Magazynem Sztuk i Pracownią Ceramiki AngobA;
  • warsztaty kulinarne z IncaPlay

– targ spożywczy pełen producentów regionalnych i sprzedawców produktów etnicznych – seminaria na najbardziej nurtujące tematy – Slow Food, Eco, E – aleja restauracji, barów, inicjatyw żywieniowych – piknik na trawie – zapraszamy z kocami i własnymi koszami piknikowymi!