Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Jesienno-zimowe menu w Concordia Taste


8 października 2013 Aktualności, Newsfood redakcja
mat.pras.Concordia Taste
12 października w restauracji Concordia Taste odbędzie się premiera jesienno-zimowego menu. Wszystkie propozycje z nowej karty tego dnia będą dostępne ze specjalną 10% zniżką. Restauracja przygotowała dodatkowe atrakcje dla gości.

Zmiany w nowym menu inspirowane są zmieniającą się porą roku . Popisowym daniem będzie polędwica wołowa ze szpikiem cielęcym oraz comber z sarny z puree kasztanowym.

mat.pras.Concordia Taste

mat.pras.Concordia Taste

Szef kuchni – Tomasz Trąbski, ma również ciekawe propozycje dla tych, którzy nie jedzą mięsa – jest i grillowany okoń morski, i doskonałe smażone pierożki ruskie.
mat.pras.Concordia Taste

mat.pras.Concordia Taste

Wśród rozgrzewających zup królować będzie złoty, słodko-pikantny krem z kukurydzy, który swoją premierę miał podczas kina kulinarnego na Festiwalu Transatlantyk.
mat.pras.Concordia Taste

mat.pras.Concordia Taste

Bestseller Menu

To pierwsza odsłona nowej formuły lunchu. Teraz każdy będzie mógł skomponować sobie to, co lubi -do wyboru będzie 5 dań głównych, różne przystawki i desery oraz…specjalne danie szefa kuchni. Co tydzień będzie się zmieniał temat – motywem przewodnim będą na przykład określone warzywa, rodzaj mięsa lub kolor. Cena pozostaje bez zmian: 23 zł za 2-daniowy lunch.

mat.pras.Concordia Taste

mat.pras.Concordia Taste

 Strefa dla dziecka Niedziela w restauracji Concordia Taste to dzień dla rodziny. Proponujemy specjalne obiady z dziecięcym menu opartym na zdrowych składnikach – rybach, mięsie i mnóstwie warzyw. Dodatkowo w ramach cyklu Rodzinne niedziele odbywają się w każdy weekend otwarte, kreatywne zajęcia dla dzieci pod okiem profesjonalnych animatorów. Dostępna jest również dziecięca strefa zabaw oraz przytulne miejsce do karmienia i przewijania małych dzieci. Pełne menu dostępne na stronie restauracji.  Zobacz także

POLECANE KSIĄŻKI