Grudniowe wydanie miesięcznika „SENS” już w sprzedaży!

Wszyscy jesteśmy połączeni – pisze redaktor naczelna SENSu we wstępniaku do grudniowego wydania magazynu. W grudniu świat ogarnia świąteczny klimat, więc wspólnie z Tchibo przygotowaliśmy dla Czytelników prezent, a w Temacie Numeru proponujemy przeżyć najbliższe Boże Narodzenie inaczej. Jak? Świadomie, bez utarczek, kto robi lepszy bigos, a jeśli ktoś woli – nawet w egzotycznej scenerii. Bo, powtarzając za bohaterką okładki, Anną Dymną: nie ma co tracić czasu na głupoty, na narzekanie i nienawiść.

16 powodów do szczęścia

Psycholog kliniczny i wykładowca na Uniwersytecie Stanowym Ohio, prof. Steven Reiss zdefiniował 16 obszarów, w których zawarta jest cała motywacja człowieka. Nazwał je motywatorami. Wszystkie obecne są w naszym życiu, tyle że w różnym natężeniu.

Rozstanie w związku: nie uciekaj, poczekaj

Jeśli wierzyłaś, że ten związek będzie inny, ale znów wszystko zaczyna się psuć… Jeśli twój partner cię zdradził, oszukał lub zawiódł… – Nie rozstanie jest ci potrzebne, ale praca nad sobą!

Detox&chill, spalanie czy siła?

Detox&chill, spalanie czy siła? Podejmij 7-dniowe wyzwanie z Kasią Wolską i  #kenwoodchallenge. To Ty decydujesz, co jest Ci potrzebne!

Konkurs Ziaja: olejkowe spa dla włosów

Piękne, zadbane włosy są ozdobą i synonimem kobiecości. Aby umilić jesienną pielęgnację, firma Ziaja proponuje dwie kuracje olejkowe.

Rady cioteczki Jane

Jane Austen była znakomitą pisarką i prawdziwą znawczynią dusz, i to nie tylko kobiecych. Jej książki nadal są czytane, ale czy rozumiane? Jaką prawdę o miłości starała się nam przekazać – terapeutkę Katarzyną Miller pyta Joanna Olekszyk

16 powodów do szczęścia

Psycholog kliniczny i wykładowca na Uniwersytecie Stanowym Ohio, prof. Steven Reiss zdefiniował 16 obszarów, w których zawarta jest cała motywacja człowieka. Nazwał je motywatorami. Wszystkie obecne są w naszym życiu, tyle że w różnym natężeniu.

Akcja Zwierciadło, Sens & Tchibo

W salonach Tchibo znajdziesz pomysły na prezenty dla niego, dzieci, rodziców oraz dla siebie. A jeśli o prezentach mowa – mamy dla was coś specjalnego – rabat na wszystkie kolekcje w ramach wspólnej Świątecznej Akcji Tchibo oraz miesięczników Zwierciadło i Sens.

Jak osiągnąć sukces?

Ludzi sukcesu cechuje optymizm, wiara w swoje możliwości, pewność siebie i umiejętność wyznaczania sobie celów. Tacy ludzie osiągają uprawnione cele i potrafią się tym cieszyć. Jak zatem sprawić, aby na drodze zawodowej odkrywać w sobie jedynie te pozytywne cechy?

Tygiel kultur, smaków i historii

Często domownicy mają zupełnie inne poglądy na to, jak spędzić wakacyjny czas. Jednym z nielicznych rozwiązań, które po prostu zaakceptują wszyscy, jest Turcja. To prawdziwy raj dla poszukiwaczy słońca i rozległych plaż, amatorów wodnych przygód, poszukiwaczy zabytków i historii oraz wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie.

Grypa czy przeziębienie?

Suche i zimne powietrze w okresie jesienno-zimowym w Polsce sprzyja rozprzestrzenianiu się wirusa grypy i przeziębienia. Obie choroby mają podłoże wirusowe, ale przebiegają odmiennie. Czym się różnią?

Jesienne stylizacje ze spódnicą w roli głównej

Ołówkowe, rozkloszowane, klasyczne albo przepełnione geometrycznymi wzorami… To spódnice będą królowały w tym sezonie w stylizacjach – reszta będzie tylko dopełnieniem.