Mistrzowie Kuchni gotują dla Mistrzów Sportu

Już 1-go lipca na nowo rozgrzeją kulinarne i sportowe emocje w Starych Jabłonkach. Tym razem czeka nas wydarzenie o charakterze międzynarodowym – zawody o Puchar Świata w Siatkówce Plażowej, będące częścią FIVB Beach Volleyball SWATCH World Tour 2013 – Mazury ORLEN Grand Slam
Organizatorzy tym razem spodziewają się wizyty ponad kilkudziesięciu tysięcy osób – przewidziano szereg atrakcji, których nie było do tej pory – m.in. Fan CAMP i szereg imprez towarzyszących sportowym i kulinarnym emocjom: koncerty, występy, konkursy, pokazy tańca i wiele innych.
Przejdźmy jednak do kwestii kulinarnej…

Stare Jabłonki – obok święta sportu na światowym poziomie – są także ważnym wydarzeniem kulinarnym promującym polską kuchnię w najlepszym wydaniu. Restauracja Mistrzów Kenwood De’Longhi to wysublimowana i niezapomniana kulinarna podróż po całej Polsce. W tegorocznej odsłonie czeka wiele smacznych, kulinarnych odsłon: Marek Widomski zaprezentuje kuchnię Małopolski, Łukasz Pielak odkryje tajemnice kuchni Śląska – natomiast Mistrz Grzegorz Łabuda wykreuje przepyszne smaki wprost z kuchni Pomorza. Ale to nie wszystko – Jarosław Uściński przygotuje potrawy spod znaku kuchni Kurpi, natomiast Karol Okrasa zaprezentuje kuchnie Mazowsza. Słodką odsłonę Restauracji Mistrzów zapewni Mistrz Cukiernictwa – Tomasz Deker. Tym razem Szefowie Kuchni zaskoczą wszystkich zgromadzonych Restauracji gości, odchodząc od dotychczasowo przyjętej formy i tym samym oferując każdego dnia inny bufet przygotowywany przez mistrzowskie Grono pod okiem Szefa Kuchni delegowanego na każdy dzień. Bufet, którego niezwykłą atrakcją będzie to, iż będzie … przygotowywany na żywo – na oczach obecnych w restauracji gości! W tegorocznej edycji nie zabraknie wybranych 12 uczniów szkół gastronomicznych z Warszawy i Olsztyna, którzy będą gotować wspólnie z Mistrzami. Stare Jabłonki to wydarzenie wyjątkowe, podwójnie mistrzowskie. Mistrzowie kuchni gotować będą dla mistrzów sportowych. Ale nie tylko. Bo w Restauracji Mistrzów każdy uczestnik imprezy, widz czy sportowiec będzie mógł skosztować wybornej kuchni w mistrzowskim wykonaniu.

reklama