Najedzeni Fest w Krakowie szuka wystawców!

Ruszył nabór wystawców do pierwszej edycji „Najedzeni Fest” w Krakowie, który otworzy się dla gości 23 czerwca w krakowskim hotelu Forum w Forum Przestrzenie.|Ruszył nabór wystawców do pierwszej edycji „Najedzeni Fest” w Krakowie, który otworzy się dla gości 23 czerwca w krakowskim hotelu Forum w Forum Przestrzenie.

reklama

– Podczas festiwalu kulinarnego „Najedzeni Fest” zamierzamy pokazać krakowianom najciekawsze inicjatywy kulinarne, w tym restauracje i bary, warte uwagi sklepy internetowe, kucharzy prowadzących warsztaty gotowania, blogerów i smakowite wydawnictwa – mówią organizatorzy. – Chcemy zbudować życzliwą i radosną atmosferę sprzyjającą powstawaniu nowych projektów, łączeniu idei i ludzi wokół stołu. Festiwal jest miejscem, w którym pokazujemy, jak wielu ludzi pasjonuje się gotowaniem, ile smaków kłębi się nie tylko w restauracjach czy barach, ale w każdej najmniejszej kuchni.

Festiwal jest dla profesjonalistów i amatorów, dla tych co gotują z pasją i sercem. Na razie można go obserwować na facebooku lub pisać pod najedzenifest@gmail.com !