Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Nowa seria „Kulinarnych inspiracji Rachel Khoo”


28 marca 2014 Newsfood sylwester.ciach
mat.pras.BBC Lifestyle
BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.

W programie  „Kulinarne inspiracje Rachel Khoo: Miasta świata” Rachel odwiedza różne miasta, od Barcelony po Niceę, próbuje lokalnych potraw, spotyka się z miejscowymi miłośnikami dobrej kuchni i odkrywa najnowsze kulinarne trendy. Okazuje się, że do odkrycia nowych inspiracji kulinarnych wystarcza krótki lot samolotem z Londynu. Podróżując od Sztokholmu po Wybrzeże Amalfitańskie, Rachel poznaje odmienne kultury i kuchenne tradycje. Najciekawsze odkrycia notuje, by po powrocie do swojej londyńskiej kuchni przyrządzać dla przyjaciół dania zainspirowane takimi perełkami, jak neapolitańskie sfogliatelle z serami ricotta i gorgonzola czy turecki krem kawowy z czekoladą.   

mat.pras.BBC Lifestyle

mat.pras.BBC Lifestyle

Nowa seria kontynuuje ideę programu „Kulinarne inspiracje Rachel Khoo: Londyn”, w którym Rachel odkrywała pełną życia scenę kulinarną stolicy Wielkiej Brytanii, w tym także fenomen powstających coraz częściej restauracji typu pop-up, starających się zaspokoić kulinarne wymagania londyńczyków


POLECANE KSIĄŻKI