Nowa seria „Kulinarnych inspiracji Rachel Khoo”

mat.pras.BBC Lifestyle

BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.|BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.|BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.|BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.|BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.|BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.|BBC Lifestyle zaprasza na nową serię programu Rachel Khoo, brytyjskiej kucharki i autorki książek o jedzeniu. W premierowym odcinku, 31 marca, Rachel Kho odwiedza Stambuł.
W programie „Kulinarne inspiracje Rachel Khoo: Miasta świata” Rachel odwiedza różne miasta, od Barcelony po Niceę, próbuje lokalnych potraw, spotyka się z miejscowymi miłośnikami dobrej kuchni i odkrywa najnowsze kulinarne trendy. Okazuje się, że do odkrycia nowych inspiracji kulinarnych wystarcza krótki lot samolotem z Londynu. Podróżując od Sztokholmu po Wybrzeże Amalfitańskie, Rachel poznaje odmienne kultury i kuchenne tradycje. Najciekawsze odkrycia notuje, by po powrocie do swojej londyńskiej kuchni przyrządzać dla przyjaciół dania zainspirowane takimi perełkami, jak neapolitańskie sfogliatelle z serami ricotta i gorgonzola czy turecki krem kawowy z czekoladą.

mat.pras.BBC Lifestyle
mat.pras.BBC Lifestyle
Nowa seria kontynuuje ideę programu „Kulinarne inspiracje Rachel Khoo: Londyn”, w którym Rachel odkrywała pełną życia scenę kulinarną stolicy Wielkiej Brytanii, w tym także fenomen powstających coraz częściej restauracji typu pop-up, starających się zaspokoić kulinarne wymagania londyńczyków