Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

22 września 2011 in Newsfood by redakcja

Open Family Day

25 września na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie stanie imponujących rozmiarów namiot pełny kulinarnych i winiarskich atrakcji.

Open Family Day z Centrum Wina to przede wszystkim raj dla podniebienia: 6 restauracji z Warszawy i Krakowa zaprezentuje swoje brunchowe specjały. Będą to: Izumi Sushi, Flaming & Co., La Iberica, Nowa La Boheme, Moonsfera oraz Restauracja w Willi Decjusza. Bukiet smaków dopełniony zostanie przez prawie 400 gatunków win z całego świata. Oprócz samego degustowania, będzie można brać czynny udział w przygotowywaniu potraw ze znanymi z telewizji mistrzami kuchni: Pascalem Brodnickim, Karolem Okrasą, Josephem Seeletso i innymi wirtuozami kuchni: Grzegorzem Łapanowskim, Anią Starmach, Jarkiem Uścińskim i Tomkiem Woźniakiem. Pozostałe atrakcje czekać będą w Klubie Konesera, do którego zapraszamy na ciekawe warsztaty, wykłady oraz różnorodne degustacje (między innymi czekolady i wina oraz whisky).

Zachęcamy do przybycia z przyjaciółmi i rodziną w myśl śródziemnomorskiej tradycji wspólnego ucztowania. Dla dzieci przygotowano osobne atrakcje w trzech różnych strefach zabaw i warsztatów. Ponadto, najmłodszych gości w wieku 3,5-7 lat będzie można pozostawić pod opieką pedagogów w „piknikowym przedszkolu”.

Wszystkie informacje: TU


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI