Paweł Oszczyk dziś na Le Targu!

Zapraszamy na wyjątkową możliwość porozmawiania z jednym z najlepszych szefów kuchni w Polsce! Spotkanie odbędzie się już dziś o godz. 16 przy ulicy Solec 44. |Zapraszamy na wyjątkową możliwość porozmawiania z jednym z najlepszych szefów kuchni w Polsce! Spotkanie odbędzie się już dziś o godz. 16 przy ulicy Solec 44. |Zapraszamy na wyjątkową możliwość porozmawiania z jednym z najlepszych szefów kuchni w Polsce! Spotkanie odbędzie się już dziś o godz. 16 przy ulicy Solec 44.

reklama

Podczas piątkowego targu żywności ekologicznej Le Targ odbędzie się spotkanie z Pawłem Oszczykiem, szefem restauracji La Rotisserie. Paweł jest jednym z trzynastu kucharzy, którzy stworzyli przepisy do niezwykłego, nagrodzonego na arenie międzynarodowej albumu kulinarnego „Wykwintna kuchnia polska”. Książka niedawno została laureatem nagrody Gourmand w Paryżu i tym samym znalazła się wśród trzech najlepszych książek kulinarnych na świecie. Jest to niebywałe wyróżnienie dla polskiej kuchni oraz naszego wydawnictwa.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z książką, porozmawiać na temat nowoczesnej kuchni polskiej, zasięgnąć porady w zakresie gotowania. Paweł Oszczyk opowie również o ścieżce rozwoju swojej kariery kulinarnej. Wstęp wolny.

document.write('Advertisement'); document.write('Advertisement');