Street Food Festival by Tomasz Jakubiak

Już 16 czerwca 2013 zapraszamy na wielki festiwal jedzenia ulicznego! Street Food Festival by Tomasz Jakubiak odbędzie się na terenie Miasteczka Wilanów. Pośród wystawców znajdą się najbardziej znane i lubiane w Warszawie burger bary i inni!|Już 16 czerwca 2013 zapraszamy na wielki festiwal jedzenia ulicznego! Street Food Festival by Tomasz Jakubiak odbędzie się na terenie Miasteczka Wilanów. Pośród wystawców znajdą się najbardziej znane i lubiane w Warszawie burger bary i inni!|Już 16 czerwca 2013 zapraszamy na wielki festiwal jedzenia ulicznego! Street Food Festival by Tomasz Jakubiak odbędzie się na terenie Miasteczka Wilanów. Pośród wystawców znajdą się najbardziej znane i lubiane w Warszawie burger bary i inni!
Street Food Festival będzie eventem podczas którego w jednym miejscu będzie można spróbować kuchni z kilku restauracji serwujących jedzenie uliczne. Festival ma na celu udowodnienie, że fast food idzie w stronę zdrowia i najwyższej jakości produktów.
Skierowany jest do wszystkich miłośników jedzenia, bez względu na wiek.
Festival będzie zorganizowany w formie pikniku – na świeżym powietrzu.
Oprawą muzyczną zajmą się zawodowi DJ’e, którzy przez cały czas trwania festivalu będą miksowac muzykę na żywo.
Na terenie imprezy nie zabraknie atrakcji dla dzieci – planowany jest plac zabaw dla najmłodszych, z wielkimi dmuchawcami, a także z opieką animatorów, którzy zajmą zorganizowaniem czasu dzieciom. Najświeższe informacje o miejscu imprezy i wystawcach na facebooku wydarzenia.

reklama

document.write('Advertisement'); document.write('Advertisement');