Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Truskawkowe oblicze czerwca w Sheraton Warsaw Hotel


7 czerwca 2013 Newsfood sylwester.ciach
Restauracja SomePlace Else oraz Lobby Lounge w hotelu Sheraton Warsaw zapraszają na niezwykły truskawkowy zestaw na lunch. Przez cały miesiąc za 49 PLN od osoby spróbować można 3 dniowego menu z wkomponowanym smakiem truskawki.

Czerwiec w hotelu Sheraton Warsaw będzie pachniał i smakował najlepszymi polskimi truskawkami. Menu, stworzone przez szefa kuchni, Artura Grajbera, zachwyci i zaskoczy niezwykłością odsłon tego popularnego owocu. Od tagliatelle z rukolą, krewetkami, suszonymi pomidorami i truskawkami poprzez krewetki z pomidorami, grejpfrutem i truskawkowym gazpacho do marynowanych truskawek w syropie z martini z zielonym pieprzem – codziennie można będzie skosztować innych dań z truskawkami w roli głównej. 

Każdy zestaw lunchowy uzupełniony jest fantastyczną lemoniadą truskawkową.

 

Bar i restauracja SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00–1.00, w piątki i soboty od 12.00-02.00, a w niedzielę od 12.00-24.00. Bar Lobby Lounge czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–24:00, w soboty i niedziele od 09:00–24:00.

http://warszawa.someplace-else.pl/

http://www.sheraton.pl/pl/restauracje-bary


POLECANE KSIĄŻKI